Slovenija
16454 ogledov

Novi podatki o okužbah: spet porazno!

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 21:31 11.oktober 2020.

    a sta gantar in beo*ička padla z drugega planeta; Zdaj Svetovna zdravstvena organizacija ne priporoča lockdown, kar so objavili vsi svetovni mediji; https://www.youtube.com/watch?v=myev5VjFsoc&fbclid=IwAR1F9IBFzE71tlvqEuRDlv4Vpa0cifBC-2B-UkT1-b627aC7lsidvHLCOgs

  • Ender3 12:43 10.oktober 2020.

    Vse čestitke gre vladi, da nam je tako dolgo omogočala obisk hrvaških turističnih corona žarišč. Sedaj,ko smo polni kockastih virusov pa grozijo in kaznujejo poštene državljane.

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 12:56 10.oktober 2020.

      ne vem kdo je večji butnglavc ti al ta vlada,pojdi mal na sprehod ,vzunaj je lepo ,ugasni poročila ,nehaj brati časopise za en cajt

    • jakec1575 18:41 10.oktober 2020.

      niso samo kocke krive, krivi smo sami, da se je to razsirilo. od krvaskih dopustov je ze 1 mesec in vec.

    • fiston 22:50 10.oktober 2020.

      Ni problem ravno Hrvaška. Enako so krivi tudi turistični boni. Vsi na morje, pa tujce smo imeli tudi pri nas, tako da nismo bili izolirani. Tako bi bilo enako mogoče s kakim tednom zamude. Kaj bi pa bilo, če bi ...prikaži več vsi ti, ki so šli na Hrvaško šli na slovensko morje, ko so bili že itak tam kot sardinice v konzervi. No drugje niso šli h Hrvatom na morje, pa imajo ravno tako virus v porastu.

  • mph 15:54 10.oktober 2020.

    Glede na to koliko ljudi ignorira vse ukrepe, še čudno, da ni slabše. Izbiranje napačnih ljudi s strani vlade, nasprotujoče si izjave, neukrepanje (hrvaški dopusti in podobno), ko je bil čas, ... pa so bili in so samo bencin na ogenj.

  • Avatar ovca
    ovca 13:16 10.oktober 2020.

    Ok opranoglavci, kdo od vas je taksna faca,da mi dokaze neizpodbitno in nedvoumno,da so na PCR testu dokazali covid-19? Kdo ima jaj*ca,da neizpodbitno in nedvoumno dokaze natancnost PCR gesta? Kam se boste skrili,ko pade skupinska tozba?

    • Avatar MS
      MS 14:23 10.oktober 2020.

      Ovca a si ti takšna faca da neizpodbitno in nedvoumno dokažeš da PCR test ne dokazuje covid 19! Če si, dokaze na dan in hvaležni ti bomo! Če ne pa utihni in ne zavajaj, ker te lahko doleti tožba!

    • Avatar ovca
      ovca 17:51 10.oktober 2020.

      MS bom dokazala,ce me prisilijo v test!

    • Korona0 18:09 10.oktober 2020.

      Testi bla, bla...Nehajte s temi paničarskimi dejanji. To ni nič drugega kot določena vrsta gripe, ki jo lahko z enostavnimi ukrepi, če bi se jih vsi, predvsem pa "glavonje" držali, prepreči takoj. ker pa ni tako... je pa spet panika.

    • jakec1575 18:37 10.oktober 2020.

      a ves pametnjakovic, testov je vec. hitri so problematicni, ostali pa kar zadanejo. vsak test pa ima odstotek napak. nekateri hitri testi iz kitajske so bili ponarejeni in zato zelo neuporabni. ne mesaj dreka.

    • jakec1575 18:39 10.oktober 2020.

      ovca in korona, zelim vama da cimprej zbolita. da izgubita vsaj vonj in okus za 1 mesec, da imata vrocino 38°C vsaj 5 dni, da bosta utrujena vsaj 2 meseca. ne bomo rabili brati vajinih nebuloz. fibroz pljuc pa vam ...prikaži več zaenkrat se ne zelim, ceprav si jo zasluzita.

    • Avatar ovca
      ovca 20:05 10.oktober 2020.

      Jakec lepe in pobozne zelje. Glede na to,da pri vsakem prehladu,ki ga dobim,ze od nekdaj izgubim okus in vonj (kompleten vonj se mi od enega prehlada izpred 3 let ni v celoti vrnil),ko imam vrocino 38 stopinj sele zacutim,da imam ...prikaži več vrocino. Da sem pa se 14 dni po vsajem tem prehladu kot povozen burek,je pa logicno. Torej,po tvoje vsako leto prebolim vsaj 3 korone ze odkar pomnim? Brihten si ni kaj (bom pa izpustila kot kaj) 👋👋👋

  • yatibo6112 03:57 11.oktober 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. ....... www.maxincome.monster

  • Korona0 18:07 10.oktober 2020.

    Bla, bla. Če bi res testirali vsak dan takšno število novih primerov, bi bili že vsi vsaj enkrat na vrsti. Vsi, še posebej pa čefurka Beović, ki je do sedaj nikjer ni bilo, lažejo. Če so številke res takšne, potem ...prikaži več naj se pogleda od kje in kakšni primerki so to. Če imaš masko, solidno umivaš roke, je vsak drugi ukrep IDIOTARIJA!

    • jakec1575 18:36 10.oktober 2020.

      jaz sem bil testiran ze 2x. v zdravstvu pa testirajo vsakega, ki smrka, nekateri so bili na vrsti ze 5x tvoja logika nima logike.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.