Zdravje /zdravje/aktualno
87026 ogledov

Virus se je razširil v tri nove občine

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 18:56 31.marec 2020.

    od hudiča je tale virus, ne vem kako se širi preko občin, če je gibanje nedovoljeno ... zdej ko je vse prazno ga noben ne vid, ima male nožice, pa še kam poskoči, ... ja pravi zlodej

    • maresem 19:22 31.marec 2020.

      Inkubacijska doba 14 dni ali več... Omejitev gibanja pa ni 14 dni!

    • Avatar praufo
      praufo 19:47 31.marec 2020.

      ja sej 14 dni ali več ... koliko je to več ? ne vem komu naj človk še verjame, ampak bral sem tudi o tem da človek zadevo preboli z blagimi ali skoraj nič simptomi, ki so povsem splošni za ...prikaži več karkoli, potem pa po nedoločenem času zadeva spet udari ... če mene vprašaš gre zihr za biološko orožje kjer je prisotna AI, umetna inteligenca, kaj pa v bistvu počne je pa vojaška tajna

    • igorgeus 21:39 31.marec 2020.

      ne sekiraj se, malo pobrskaj po socialnih omrezjih pa po forumih, jansa nas bo vse resil, ce ne bi bilo njega, bi bili ze zdavnaj mrtvi, zivela diktatura

    • igorgeus 21:40 31.marec 2020.

      jaz vsemu vedno tezje verjamem. skregano je z vsako logiko, pa tudi statistika ne potrjuje

  • Pepe007 07:52 01.april 2020.

    Problem so "mega" veliki centri, ki smo jih poskušali narediti v zadnjih 10-ih letih zaradi racionalizacije. Bolnišnice, urgentni centri, domovi starejših... V nekem trenutku prednost, v drugem huda slabost.

  • rudalra 04:10 03.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.