Slovenija
18792 ogledov

Novi ukrepi: Namesto semaforja šest faz?

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Maja Kajza
    marelica 23:50 30.avgust 2021.

    Celotno zdravstvo z 7.000 plačanih zdrav.oseb ni sposobno pozdraviti 60 bolnikov z covidom. Si ne znan predstavljati, če bi bil v LJ potres in bi imeli 1.000 ranjenih ljudi. Pa saj bi se jim zmesalo.

    • Avatar Leon
      Leon 07:38 31.avgust 2021.

      Razen nekaj izjem in medicinskega osebja so ostali zdravniki v MEHURČKIH .

  • rd2dmk2 22:54 30.avgust 2021.

    1 faza : vsi cepit- je zastonj, 2 faza vsi testirat- plačat 12€, 3 faza: vsi cepit in testirat za c-19- vsi vse plačat 4 faza vsi cepit za gripo- vsi plačat, 5 faza vsi cepit za gripo, za c-19 ...prikaži več9 , testirat vse za plačat 6 faza, vsi doma v karanteni, ker ste v karanteni dnarja ne rabte, se pobere z računov ...

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 03:34 31.avgust 2021.

    Dajmo si sedaj čistega vina nalit...vlada je kot prvo nesposobna in v oblasti človeka, ki je bil preskrajni komunist celo za ubogega Kučana, ki nas je v bistvu rešil pred resno vojno.. Edine nepotrebne žrtve so bile tiste, ki jih ...prikaži več jih je PSIHOPAT dal ubit, npr..Mrlaka...Pustimo tudi sto milijone nemških mark, ki jih je Janez zaslužil in jih je Janez Drnovšek "dal pozabiti" ker ga je bilo sram...in sedaj nam isti psihopat vlada.Pa ste vi kurčevi Slovenci sploh še normalni ali kaj vam je ?1

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 20:05 30.avgust 2021.

    A v živilski trgovini pa ni covida? Pa kdo še razume te tako zvane strokovnjake!?

  • albert6 02:58 31.avgust 2021.

    Ali ti ljudje redno uživajo tablet

  • Avatar Leon
    Leon 07:33 31.avgust 2021.

    Semaforji ali faze ...vse to so fraze politične diktature oblasti .

  • marko592 06:57 31.avgust 2021.

    Partija vas bo vse pozdravila, najbolj težavne pa poslala v bolnico Franja. Rešeno takoj?

  • marko345 20:15 30.avgust 2021.

    Velja za necepljene po lastni želji, če zbolite pojdite se zdravit v bolnico Franjo, ker bolnice so za tiste, ki niso zboleli po lastni želji, za tiste ki morajo na operacijo ipd. In tem vi neceljeni zaradi vaše sebičnosti ko ...prikaži večo zbolite onemogoćate zdravljenje. Sram naj vas bo. Mi ki smo se cepili smo to storili zaradi lastne varnosti in varnosti naših dragih ter drugih predvsem razumnih ljudi. Zato cepite se in to zaenkrat še brezplačno

    • saso50 20:48 30.avgust 2021.

      In kaj pa za take ko so nam dr oz stroka odsvetovali pametnjakovičtudi v Franjo

    • sam1 20:55 30.avgust 2021.

      Baje,da boste cepljene muhe doživele vrhunec v 2-3 letih,upam,da bo takrat še kak fraj plac v Franji,če ti bo uspelo do tja.....

    • marko345 21:00 30.avgust 2021.

      Napidal sem necepljen na lastno željo, če vam to ofsvetuje stroka, to pač ni na lastno željo, to torej odsvetuje stroka. A srednjo šolo si končal, dvomim, ker sem napidal tako, da tudi nepismen razume, poanto pa sploh.

    • krucefiks 21:01 30.avgust 2021.

      marko345,ravno tako se boš zdaj testiral,imunost imate cepljeni slabšo kot si jo imel pred cepljenjem,v bolnici boš še prej .Normalni ljudje gremo doktorju ko smo bolani in ni treba test na korono,ker doktor ne rabi tega.Vi cepci pa sami hodite ...prikaži več se testirat pa še bolj butasto cepit,torej kdo dela epidemijo,vi ovce prav sami ,sami brez doktorja ,kr tako za brez veze ,ugasni tv raje

    • dani5 21:44 30.avgust 2021.

      marko345 Bolnica Franja je že zdavnaj zaprta. Če dobiš raka, si plačaj sam zdravljenje, ker si jedel hamburgerje.

    • rd2dmk2 22:25 30.avgust 2021.

      marko345, ko boš imel težave zaradi jeter, ker si popil preveč cocacole, ki smo ti jo mi vsi zlivali v grlo, medtem, ko smo ti zvijali roke, ali pa bog ne daj da te zvijejo pljuča, ker si na šihtu ...prikaži veču poslušal šefa ki ti je odsvetoval zaščitno masko pri štrihanju, brušenju, poliranju in barvanju, da ne omenjam zlomljene noge, ker si šel smučat, pa si v čaj namesto limoninega nalil hruškov dvakrat prekuhani sok. upam da boš šel takrat kar sam v Franjo.

    • Avatar Maja Kajza
      marelica 23:55 30.avgust 2021.

      Marko za zdravstvo placujem že 32 let vsak mesec, sem cepljenja 2x in sedaj sem zbolela za posledicami cepiva. A naj skocim v Savo, da bos ti razumel smisel življenja?

    • krucefiks 23:57 30.avgust 2021.

      marelica,čist osebno vprašanje,a se boš zdaj tretjič cepila

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 03:39 31.avgust 2021.

      Moja mama ima raka, tistega, ki ga nazivajo metastatskega in ima obravnavo junija leta2022...Takrat bo verjetno žal že pokojna..Še ena žrtev "covida"

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.