Slovenija
62454 ogledov

Nova pravila pri odpiralnem času trgovin z živili

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jate
    jate 11:40 29.april 2020.

    ob nedeljah pa res ne bi bilo potrebno ,da so trgovine odprte,ne glede na korono..

    • xbolhax 11:46 29.april 2020.

      če ne druzga bi nas korona lahko navadla da se da preživet če je v nedeljo trgovina zaprta

    • Avatar jate
      jate 11:54 29.april 2020.

      seveda,kot nekoc so trgovine zaprli ze v soboto ob 12,ko je tulila sirena,,in smo lih tako lepo gor zrastli...pa se druzine so bile tako bolj povezane ,ker so imele cel vikend za druzenje.

    • SonnyBlack 12:01 29.april 2020.

      nedelja...pomeni nedelja,zdaj je pravi cas,da se ob nedeljah trgovine zapre trajno,ze iz dostojanstva do zaposlenih v trgovinah...ker je pac nedelja in vsi dobro vemo kaj nedelja pomeni.tak pac je

    • Avatar jate
      jate 12:06 29.april 2020.

      poglejte koliko minusov smo prejeli,ki smo za to ,da so trgovine ob nedeljah zaprte,,,sigurno so nam to potalali kaksni osamljeni brez druzine ali pa direktorji ,ki jih ne briga za delavce,,,bedaki!!!!

    • tudbognasvečnereši 12:23 29.april 2020.

      Minuse talajo samo egoistični ljubljančani-nke, ker do sedaj niso mogle pokazat novega gvanta in novih čevljev-golazen ljubljanska

    • Avatar right
      right 12:29 29.april 2020.

      jate-jaz sem kliknil +

    • oneh 12:32 29.april 2020.

      Kdaj bodo trgovine odprte je v rokah nas kupcev. Če npr. v trgovino ne bomo hodili ob sredah, jih bodo trgovci slej ko prej takrat zaprli. Le zakaj bi gledali sami sebe v štacunah? Če pa b v nedeljo več ...prikaži več kupcev kot npr. v torek in četrtek skupaj bi pa trgovci bili neumni, če takrat ne bi imeli odprto. Če pa delamo odloke, se bodo pa slej ko prej o nedeljskem delu oglasili: gostinci, upravljalci bazenov/smučišč, dežurni komunalni delavci/elektrikarji/javni promet...Bo pol bolj fajn?

    • Avatar jate
      jate 12:40 29.april 2020.

      daj oneh daj zdaj pa gres v skrajnost res,.pusti ti nujne sluzbe,,se gre za obicne trgovine,,samo da je razvajenost pa potrostistvo pa je ok

    • Avatar jate
      jate 12:44 29.april 2020.

      jaz ze dolgo ne hodim ob nedeljah po¸¸ shopingih¸¸¸¸ ,,gremo raje kam skupaj ven, pa ceprav na sladoled kadar mi dopusca fraj kako nedeljo..pa kaj vi nimate druzine??????

    • supreme 12:57 29.april 2020.

      Ce ne bos hodil v sredo v trgovino bojo trgovci ponudili ugodnosti za sredo in tako naprej...zacaran krog....vse to pa ze obstaja

    • Avatar ovca
      ovca 16:10 29.april 2020.

      Doloceni zelijo,da so trgovine odprte tudi v nedeljo.Zakaj?Ker ne znajo izkoristiti cas za druzino.To se je lepo pokazalo v zdajsnem casu.Vecina se ni znala ukvarjati z vrescecimi otroci,partnerja sta visela vsak na svojem gsm,ce pa nista,sta se pa med seboj ...prikaži več prepirala.Tako pa gresta starsa v nakupovalni center,en je z otroki (sicer igra fikus na gsm), drugi pa "kot" nakupuje.To je dandanes druzinsko zivljenje.Kako brez kreganja ziveti skupaj,sit,prirocnik ne obstaja.Kajne,minusarji?

    • SonnyBlack 19:31 01.maj 2020.

      spioh veze nima,ce clovek ima druzino ali ne,ali je clovek sam ali ne...nedelja je nedelja...za vse...razen dolocenih sluzb,ki to pac morajo ignorirat...sigurno oa med te sluzbe ne spadajo trgovine...

  • Avatar right
    right 12:28 29.april 2020.

    bog ne daj da bi bile trgovine ob nedeljah zaprte ker bo razmazana raja pocrkala od lakote

    • Avatar right
      right 12:59 29.april 2020.

      jaaaa... pocrkali boste minusarji. dreki razmazani.

    • Avatar jate
      jate 13:01 29.april 2020.

      pa saj lih tej razvajenci so tolk trpeli zdaj ko je karantena,,,mislis ,da se oni sekirajo za virus?ma kje pa! TRGOVINE Z OBLEKAMI, KAFIČI , TO TO JE BIL PROBLEM

    • Avatar ovca
      ovca 16:11 29.april 2020.

      Ni zaradi lakote,ampak ne vedo,kaj naj pocnejo s partnerji in otroci!

  • izRODEk 18:41 29.april 2020.

    Jelko Kacin. Joseph Goebbels.

  • bojan54 16:12 29.april 2020.

    ali ste vedeli da ga mesec puši kordišu pa židanko golubiču

  • Avatar Kolmeressa
    Kolmeressa 00:56 30.april 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite –– B­r­ed­h­ot­.­C­om

  • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 14:01 29.april 2020.

    trgovci se ob nedeljah spočijejo, ker imajo družine, pravijo tisti, ki se ob nedeljah napijajo in nažirajo, namreč gostinski delavci, kakor vemo, nimajo družin

    • Avatar jate
      jate 19:59 29.april 2020.

      SON ANDREAS ,delam v gostinstvu in turizmu in imam druzino,,,verjemi pa se kako znam kakovostno izkoristit nedeljo kadar mi pripada ,zal pa ni vsaka nedelja prosta,izmenicno se dogovarjamo s sodelavkami,,ne vem od kod ti to da gostinski delavci nimajo druzin???spekter ...prikaži večer dela v gostinstvu in turizmu je zelo sirok,,ali si ti mislil samo na kafice in nocne bare????

    • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 20:21 29.april 2020.

      lahko delaš tam, ampak pameten pa nisi preveč, sicer bi razumel ironijo ;) bebec, me napadaš, v resnici pa sem govoril v tvoj prid. mimogrede, pisanje z velikimi črkami pomeni kričanje, torej si neolikan, pisanje "?????" kaže tvojo neotesanost, ne ...prikaži več razumem, kaj delajo notri dvojne in celo trojne vejice. malo se umiri, da te ne zadane kaj in bodo potem rekli, da je bila na obisku korona chan :D

    • Avatar jate
      jate 20:41 29.april 2020.

      SON ANDREAS,sori si pisal dvoumno in mogoce nisem razumela kaj si v resnici mislil in ocitno kar pripisujes meni ( da te napadam ,da sem bebec itd..) to ravno ti pocnes.. me napadas ,zalis itd...te ne napadam samo debatiramo. z ...prikaži več z veliko sem napisala samo ime ne kot kricanje in vcasih dam dosti pikic ali vejic kot razmisljanje v mes...med eno in drugo misel pac imam tak nacin pisanja vcasih se tudi zatipkam ampak saj nema veze...aja hvala ce si stopil v moj bran :-)

  • supreme 12:55 29.april 2020.

    Ce prav razumem....upokojenc lohk cel dan bluzi v trgovini??? Jst pa se zmerom do 10ih in zadnjo uro pred zaprtjem trgovine ne morem oz. ne smem ???? ,👏👏👏👏👏..... Zadnjic pa v tisti zadnji uri pred zaprtjem 3 upokojenci v njej...men ...prikaži večen pa pametuje pred trgovino, sa nism rizicna skupina😂😂😂....pa sem reku, da sem noseč😂😂...in sel noter

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.