Slovenija
5304 ogledov

Ruski hekerji držali obljubo: Ponoči nadaljevali z napadi na naše ustanove

Komentarjev 55
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 12:53 28.marec 2024.

    Med drugim je bil onemogočen AJPES

    • Idioti 22:26 28.marec 2024.

      Počasi , vse po vrsti , kot so hiše v Trsti

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 08:32 29.marec 2024.

      kot da je kakšna škoda... pač mala neprijetnost... nimamo mi jedrskih raket, da bi bilo kaj nevarno

  • Dejan Vehovec 13:25 28.marec 2024.

    ma to ni nič kar so do zdaj naredili, če jim uspe shekat elektrodistribucijo bo materialna škoda hitro večja, kot bi jo naredila kopica konvencionalnih raket

  • onxxx 13:20 28.marec 2024.

    Dokler ne bo kaj priletelo bo kar v redu.

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 14:17 28.marec 2024.

    Mi pošiljamo granate, ki jih pobijajo, oni nam omejujejo dostop do določenih spletnih strani... Kdo je tu torej večji kreten ?!

    • Avatar MS
      MS 14:54 28.marec 2024.

      Mi pošiljamo granate ki branijo napadeno ukrajinsko ljudstvo, in granatte ki branijo celovitost ozemlja suverene države Ukrajine

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 15:07 28.marec 2024.

      Bla, bla bla...Na koncu bo meja tam kjer hočejo Rusi, mi pa smo z orožjem in strelivom dosegli da je ob tem umrlo milijon ljudi..In vse to da se destabilizira EU in gospodarsko pade pod vpliv ZDA...Kaj si ukrajinski narod ...prikaži več o tem misli, pa lahko vidiš tukaj,,Celo kretenu tvojega nivoja bi moralo to zadostovati... https://www.youtube.com/watch?v=PQjmwVC_Dts

    • ico8 15:08 28.marec 2024.

      OK, psi ne morejo biti kreteni, so pa lahko od idiotskega lastnika v druzini slabo vzgojeni. A ne, hov-hov!?

    • Avatar MS
      MS 16:04 28.marec 2024.

      Iuckyss, ti si gnusen in ogaben rusofil in poden od človeka! Putinov si fanatični asslicker! Tu javno zagovarjaš genocid nad nedolžnim ukrajinskim ljudstvom ki ga izvaja zločinec Putin v bolanem hlastanju po tujem ozemlju! Le oglej si na spodnjem linku ...prikaži veču nepojmljiva zločinska dejanja ki jih ti bolano psihopatski zagovarjaš!

    • Avatar MS
      MS 16:05 28.marec 2024.

      https://www.google.com/search?q=bombing+harkov&client=firefox-bd&sca_esv=704ad41e8b2a1eb5&udm=2&biw=1243&bih=706&sxsrf=ACQVn095Ytdn95GFlOVX53B_SRWuw9VaJA%3A171146804205 1&ei=Cu4CZsPAAqOJ9u8PysCimA8&ved=0ahUKEwjD7cKlo5KFAxWjhP0HHUqgCPMQ4dUDCBA&oq=bombardiranje+harkov&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiDmJvbWJpbmcgaGFya292SPJYULwNWLwNcAF4 AJABAJgBqAOgAagDqgEDNC0xuAEMyAEA-AEBmAIAoAIAmAMA4gMFEgExIECIBgGSBwCgBy0&sclient=gws-wiz- serp

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 16:14 28.marec 2024.

      Daj si vklopi podnapise in jih daj v prevod, vidim, da ne razumeš kaj govori ukrajinski narod in čigava vojna je to...

    • Avatar MS
      MS 16:23 28.marec 2024.

      Ti si totalni kreten sretene lukiću alias Iuckyss! Komu misliš prodajati te naivne prozorne fore ruske propagande! Clip ki si ga posredoval je na ravni naivne risanke z animiranimi liki v režiji ruskih propagandistov! Še igralci so slabi! Res si kreten!

    • ico8 16:57 28.marec 2024.

      Pesek, imas kaj strahu!? Preberi si v Siolu: „ Razkrivamo nor Putinov propagandni stroj v Sloveniji“ !!!

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 17:45 28.marec 2024.

      Seveda je za Rusijo trenutno življenjskega pomena kaj misli ali govori par kretenov tvoje vrste in kako jih prepričati nasprotno.. Res se človek včasih vpraša kako sploh preživite s takšnim nizkim IQ-jem...Ste vsi v invalidski ali na socialki ali kaj ?!

    • Avatar MS
      MS 18:07 28.marec 2024.

      Iuckyss, Zločinsko Rusijo res boli patka kaj mislim ali govorim jaz! To drži! A še bolj drži to da ob razkritju putinovih ritoliznikov ki zagovarjajo morijo ukrajinskih nedolžnih civilov ( ti, ender, slavko) besnite s peno na ustih ker nimate ...prikaži več kontrargumentov mojim dokazom o ruskem genocidu v Ukrajini ! Kdor zagovarja putinove zločine je enak zločinec kot on!

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 18:22 28.marec 2024.

      https://t.me/vestisafronta/24814

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 18:23 28.marec 2024.

      https://www.youtube.com/shorts/zQ9VNSAhZ9g

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 18:23 28.marec 2024.

      https://insajder.com/svet/sokanten-preobrat-za-zahod-sef-ukrajinske-obvescevalne-sluzbe-sporocil-navalni-je-umrl-naravn

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 18:28 28.marec 2024.

      https://www.internationalist.org/who-was-behind-2014-maidan-massacre-2204.html

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 18:29 28.marec 2024.

      https://www.donbass-insider.com/2023/08/16/organ-trafficking-paedophile-networks-the-hell-of-children-abducted-by-ukraine/

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 18:30 28.marec 2024.

      https://rumble.com/v1qmfzb-confirmed-cia-was-behind-the-2014-coup.html

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 18:31 28.marec 2024.

      Glej in beri ter se razjokaj MS..

    • ico8 18:35 28.marec 2024.

      Daj povej nam, ti taksne pakete norih lazi in neresnic posiljajo iz Kremlja ali kar v roke pred ruskim bunkerjem v mocvirju!?

    • Ender3 18:44 28.marec 2024.

      luckyss👍 iz izkušenj ti povem, da se zastonj trudiš..MS deluje kot bukov furnir. Z ničemer ga ne prepričaš kar je zunaj njegovega intelektualnega dosega in janezovega prepričanja..

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 18:48 28.marec 2024.

      Saj to me impresionira, da je tako zarukan človek sploh pismen...Morda pa je vrhunski trol...;))

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:25 28.marec 2024.

      Če je vojna je vojna za vse... Žrtve so se začele... Če smo vstopili v vojno bi se tega lahko zavedali. Rusi so nam samo dali vedeti da virtualno odgovarjajo na naše granate ki jim dejansko padajo po glavah... Morda ...prikaži več nam bodo nekega dne tudi materialno odgovorili s svojim raketnim arzenalom...kdo bi vedel???!!! Ne drezaj v medveda!!!

    • Idioti 20:21 28.marec 2024.

      Fajonki , nerotkinji , ki nima materinskega čuta , se JEBE za neke tam daleč UA in RF OTROKE ! Ista zločinka kot tista prasica iz Bosne Plavšička !

    • Avatar MS
      MS 10:18 29.marec 2024.

      Iuckyss je zapisal "Glej in beri ter se razjokaj MS". Gledal sem in bral in se nasmejal do solz! Prav zabavni so (od ruskega propagandnega stroja poneumljeni kretenčki) Iuckyss, Pantani2 in predvsem visokoizobraženi "doktor" ender3! A ti kreten Iuckyss, komu ...prikaži več komu misliš prodajati te naivne prozorne fore ruske propagande! Take amatersko narejene "risanke" lahko pogoltnejo le intelektualno podhranjeni "doktor" ender3, pantaloni2 in podobni Putinovi asslickerji! LOL LOL!

    • Avatar MS
      MS 10:29 29.marec 2024.

      Za razliko od zločinca Putina, je Zelenkotov namen le obramba lastnega ljudstva! Ta z svojo obrambno vojno ne ruši ruskih celotnih mest in ne pobija na stotine tisoč civilistov kot to počne Putin! Zelenkotov namen ni uničenje ruskega ljudstva, uničuje ...prikaži več pač ilegalne in javne agresorje ki izvajajo genocid nad ukrajinskim ljudstvom z namenom odtujitve dela ozemlja domovine Ukrajine! Ko vam kaj ne bo jasno si vedno znova oglejte link ki vam ga posredujem!

    • Avatar MS
      MS 10:29 29.marec 2024.

      https://www.google.com/search?q=bombing+harkov&client=firefox-bd&sca_esv=704ad41e8b2a1eb5&udm=2&biw=1243&bih=706&sxsrf=ACQVn095Ytdn95GFlOVX53B_SRWuw9VaJA%3A171146804205 1&ei=Cu4CZsPAAqOJ9u8PysCimA8&ved=0ahUKEwjD7cKlo5KFAxWjhP0HHUqgCPMQ4dUDCBA&oq=bombardiranje+harkov&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiDmJvbWJpbmcgaGFya292SPJYULwNWLwNc AF4 AJABAJgBqAOgAagDqgEDNC0xuAEMyAEA-AEBmAIAoAIAmAMA4gMFEgExIECIBgGSBwCgBy0&sclient=gws- wiz- serp

    • Avatar MS
      MS 12:46 29.marec 2024.

      Pričakovano, bod bremenom neovrgljivih dokazov dr. ender, pantaloni in luckyss ne premorejo drugega kot svojo nemoč prikazati in dokazati zgolj z minusi!

  • Avatar NickMason
    NickMason 16:46 28.marec 2024.

    En pes se zadere -rus je kriv in ostali psi lajajo ker se en pes oglaša,če je pa to sploh res se pa nihče ne vpraša

    • Idioti 20:57 28.marec 2024.

      Psi bodo lajali vse dotlej , dokler jim ne pošljemo šinterje z UDBE !

  • Soljatar 15:37 28.marec 2024.

    Slovenija se je prejšnji teden odločila za izgon ruskega diplomata Sergeja Lemeševa, namestnika vojaškega atašeja, ker naj bi bil vpleten v povečanje ruskih propagandnih aktivnosti zoper slovenske državne interese, med drugim tudi prek poskusov vplivanja na slovenske uporabnike družbenih omrežij. ...prikaži več Pri širjenju dezinformacij naj bi po neuradnih informacijah ob diplomatu sodelovalo še več državljanov Rusije, ki v Sloveniji na podlagi študentskih vizumov bivajo zakonito.

    • Ender3 18:48 28.marec 2024.

      Pri nas so že zelenjavarji z vsem na tekočem..Nekaj se zgodi troli pa že pišajo nadaljevanja zgodb

    • Idioti 20:27 28.marec 2024.

      Jaz stalno gledam Ruske kanale , ker samo tako vem , kaj se dogaja ! Če bi poslušal naše , bi me prepričali , da je nacistična banda že 20km pred mojo najdražjo Moskvo ! Kar se pa tiče pomoči ...prikaži veči Ruskih študentov, imajo pravico na svoje mišljenje kot ga ima pobegla banda Ukrajincev , ki se upa celo demonstrirati v mojem mestu ! Saj bo prišel čas , jebat čemo vam mater , to ne pozabite !

    • Idioti 21:00 28.marec 2024.

      Izžente UKRAJINSKEGA AMBASADORJA , KI JE ORGANIZIRAL DEMONSTRACIJE V LJUBLJANI . A ta kurvin sin, se pa ni vtikal v notranjo politiko SLO !

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 19:17 28.marec 2024.

    Še drago bomo plačevali slovensko vmešavanje v ruskoukrajinski spor. Ljudje, zapomnite si člane vseh evropskih vlad in eu parlamenta, ljudi, katerim nismo dali mandata, da nam vsiljujejo vojno in oboroževanje in nas načrtno uničujejo z bolanimi agendami. Spomnite se pandemije ...prikaži več in zapiranj, cepljenj. Blackrock nas vse počasi požira. Kdo se bori proti globalistom? Če ne bi bilo cenzure, bi vedeli, tako vam preostanejo le teoretiki zarot, ki to seveda niso!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:18 28.marec 2024.

      Živimo v matrici, kdor se ne zaveda, se bo streznil, ko ga bo obiskala gospa karma!!!

    • Idioti 20:30 28.marec 2024.

      Jaz si pa želim , da bo prišel čas , ko bom jaz njihova karma !

  • Idioti 21:38 28.marec 2024.

    Teharje 1992 l , v graščini-restavraciji je pri mizi za mojim hrbtom, sedela družba z Palčkom, ministrom za gosp. Ocvirkom .Vrnil sem se iz vojne in svoji družbi razlagal dogodivščine. Ker sem pa malo bolj močnega glasu, je pripovedovanje slišala ...prikaži večšala tudi Palčkova družba in utihnila, ter poslušala mene. Tega se nisem zavedel. Ko smo odhajali mimo njegove mize, se je, ko me je zagledala ena ženska te družbe tako ustrašila, da je izustila TALE JE PA K EN ČETNIK . Niste kiksali , dobra maska kaj !

    • Idioti 22:00 28.marec 2024.

      Me prav zanima, če je ta ženska, mogoče je bila to tudi njegova žena, še živa in se spomni dogodka, ker se je na svojo opasko , glasno zasmejala , sam ne do konca . Na njeno opazko nisem odgovoril, ...prikaži večl, samo črno sem jo pogledal. Ne sekirajte se , če se spomnite , tiste bradonje so me imeli za svojega . Brez kakršnjega koli kozmetičnega posega, sem zgledal 2x boljši od maskiranega vojvode Orsona Well sa v Neretvi .

  • Idioti 20:16 28.marec 2024.

    Ruski hejkerji ? To delamo mi , ki smo preko satelitskega telefona priključeni na internet v Rusiji. Danes sem srečal svetovno bagro zbrano na Brdu . Nisem vedel , bi jim v zabavo lahko naredili ognjemet !

  • Idioti 20:54 28.marec 2024.

    Velka stvar k vas blokiramo ! Dejte se dol vsest , kajti moji bratje Rusi , so začeli bristai prah z taktičnih atomskih bomb . Da ne bomo pol zgubljal časa , še s tem . Ne mormo pa vreči ...prikaži več umazano , se ne spodobi ! Aja , ko se boste dol vsedli , začnite razmišljati o tem , kaj bo rdeča črta od katere ne bo vrnitve , kajti padalo bo po vsej EU odvistno , kdo bo pomagal UA z napadi na RF in kam BO PIHAL VIŠINSKI VETER ! Jaz res ne vem , tolko šolanih ljudi v politiki , pa taki diletanti !

  • Soljatar 13:11 28.marec 2024.

    rusija je zlo...

    • slavauk22 13:26 28.marec 2024.

      srbija isto.........z miloševičem na čelu so sanjali o veliki srbi tako kot putin!

  • slavauk22 12:46 28.marec 2024.

    fouck you mother russia.......go to hell

    • mph2 12:48 28.marec 2024.

      Vse to zaradi podpiranja tvojih ultra kormpiranih ukronacistov.

    • mph2 12:50 28.marec 2024.

      Da pa so od te warmongerke pa lahko samo podpiram. Upam, da bodo etični. Vsaka vojna je sranje za civiliste, žal, ... ima pa Ukrajina srečo v nesreči, da jih niso napadli NATO teroristi, ker pobili v prvem mesecu četrtino ...prikaži več prebivalstva, uničili vso infrastrukturo.

    • slavauk22 12:55 28.marec 2024.

      zanimivo da imajo dostop na ameriško spletno stran internet ............naj jim amerika izklopi vse dostope na splet pol so rusi v riti!

    • slavauk22 13:03 28.marec 2024.

      bi morali podpirat ruske naciste ane pol bi imeli mir v hiši

    • mph2 14:25 28.marec 2024.

      Ukrajina je žal s pronacistično vlado, do invazije ni bilo tujega medija, da ni redno poročal o tem, pol je vse potihnilo. tega v Rusiji ni. Imajo sicer probleme tudi oni z nacizmom, ampak ne državnim. Med ww2 so bili ...prikaži več na pravi strani in se tudi ve zakaj so se celo s Stalinom raje zlizali vsi zavezniki kot s Hitlerjem. Kot vedno pa pravim mi je žal navadnih ljudi, ki končajo vmes, na vseh straneh. Če si sam Ukrajinec, pa ti ni za zamerit stališče.

    • Ender3 18:37 28.marec 2024.

      slavabrezmuk👎 kaj misliš, da zo Američani lastniki interneta podobno kot ste aktivisti maloumja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.