Slovenija
16138 ogledov

Novo o hekerskem napadu na Pop TV in Kanal A

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar _lolekbolek
    _lolekbolek 17:52 09.februar 2022.

    Ali pa. če kar ugasnejo to propagandno platformo, skupaj z RTV SLO, Planet TV in Nora24TV.

  • molka 18:31 09.februar 2022.

    al pa ce vse takoj krepne za vecn nobene skode

  • Avatar PomisliNaSonce
    PomisliNaSonce 07:21 10.februar 2022.

    Mogoče pa samo nova varianta za izplačilo dobička iz podjetja neobdavčeno seveda...svet je vse drugo za kar se nam predstavlja....

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 01:59 10.februar 2022.

    Niso bili edini medij v Slo, ki je doživel hekerski napad.

  • PaPajapopi 07:57 10.februar 2022.

    Žal so jih premalo hekersko napadli ! ! ! Reklame še kar predvajajo.

  • eminenca 22:20 09.februar 2022.

    meni se zdi zanimiva informacija, ampak ne vem kaj bi s temi podatki oz. kaj se bo počelo in konec koncev me baš boli kurac še za ta pro plus, ki se koplje v dobičkih ... pa še tožbo majo ...prikaži več ... ja mogoče je pa tole en konkreten napad, da vidjo kako in kaj ... in kolk so resni, ker vsak komp ne more bi glih na mreži, pa dostop do neta ... jah mojstri kot mojstri

  • dizelcek 08:36 10.februar 2022.

    Pozdravljeni, če bi imel znanje hekerja ali če bi bil jaz heker, bi takoj uničil vse reklame na televiziji ali jih za večno odstranil zbrisal. Da ne govorimo o reklami za petrol kumaks, ko jo vidim si mislim, da me ...prikaži več je sram ker sem slovenec, ker sem že tudi slišal komentar od tujca zaradi tako neumne reklame če se odrasli slovenci razvijamo nazaj v 3.letne otroke. Reklam je preveč, mislim da nobenega gledalca ne zanimajo. Posebej ne med dobrimi filmi, ki so pozno zvečer. Brišite reklame. L.p.

  • zibertmi 09:25 12.februar 2022.

    in portal za komentiranje še vedno ne deluje.med tem ,ko sds ministranti ustanavljajo svoje debatne krožke na socialnih omrežjih,janez vse dela z razlogom.

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 07:43 10.februar 2022.

    Vprašajmo se, kdo si najbolj želi, da ima ProPlus težave. Vprašajmo se, kdo ga že tako ali tako napada na različnih frontah / področjih. Vprašajmo se, kdo se gre gverila vojno proti vsem, ki jih ne mara.

    • pbr1 08:03 10.februar 2022.

      Ti se kar sprašuj, ostali gremo dalje.

  • dizelcek 08:34 10.februar 2022.

    Pozdravljeni, če bi imel znanje hekerja ali če bi bil jaz heker, bi takoj uničil vse reklame na televiziji ali jih za večno odstranil zbrisal. Da ne govorimo o reklami za petrol kumaks, ko jo vidim si mislim da me ...prikaži veče je sram ker sem slovenec, ker sem že tudi slišal komentar od tujca zaradi tako neumne reklame če se odrasli slovenci razvijamo nazaj v 3.letne otroke. Reklam je preveč, mislim da nobenega gledalca ne zanimajo. Posebej ne med dobrimi filmi, ki so pozno zvečer. Brišite reklame. L.p.

  • Avatar Annsialla27
    Annsialla27 23:39 09.februar 2022.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.