Slovenija
26966 ogledov

Novo o jutranjem napadu z nožem, slišal se ni niti en krik

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 13:04 05.februar 2024.

    Lahko ugibam: napad z nožem, morda kakšen inženir ali doktor iz tujih držav ?

    • mph2 13:11 05.februar 2024.

      Imaš več kot dovolj klenih SLO psihotov, še posebaj, ko so doma iz vinorodnih okolišev. Sicer pa počakamo preiskavo ali je bil inženir ali ne.

    • hudini 15:14 05.februar 2024.

      Če bi bil slovenec bi to že objavili v vseh msm medijih

  • Avatar rajko55
    rajko55 15:35 05.februar 2024.

    Ker so na ostalih portalih zaklenjeni komentarji in ker še ni objavljenih prav nobenih podrobnosti o napadalcu, gre zagotovo za astrofizika

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 19:14 05.februar 2024.

    Zakaj skrivate poreklo moškega, ki je na avtobusu št. 14 v Ljubljani zabodel žensko? Imam informacijo, da gre za migranta, muslimana iz Eritreje. Poznala sta se?? Pa kaj potem, jaz marsikoga poznam, pa to ne pomeni, da me lahko vsakdo ...prikaži več ki me pozna, zabode!!!!

  • atamama 22:25 05.februar 2024.

    Ta samocenzura novinarjev ne samo da je moteča, vleče že na to, da so bili bolj direktni in bolj neodvisni v najbolj ''svinčenih časih''. Pa terminologija Policije...ne vodimo kaznivih dejanj po narodnostih, etičnih pripadnostih.... In ko se bo komu utrgalo ...prikaži več in ne bo branil policistov /kot na Dolenjskem/ kako bodo pa potem poročali pisuni?

  • miho 21:10 06.februar 2024.

    Naša kultura kar kliče po nasilju vseh vrst. Samo poglejte okoli in videli boste, kaj se dogaja. Samo EU nas varuje pred tistim, kar se dogaja takoj onkraj EU povsod, razen na zahodu, ker tam je ocean.

  • yjsgramor 18:20 05.februar 2024.

    ljudje, ne hodit v ljubljano... tam levuharji na Jankovićevih avtobusih koljejo kristjane.... ostanite doma, navodila dobite pri jutranji maši...

    • sandi76 20:13 05.februar 2024.

      .. mimogrede pa fašeš še kakšno od zadaj :) ?

    • Avatar Andrej42
      Andrej42 20:14 05.februar 2024.

      Živim v LJ in sem ATEIST .. niti pod razno ne bi bil rad pripadnik RKC = ovca. Vaše pravljice pa lahko poslušate pri vaših mašah od vaših pedoseksualnih župnikov.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 21:21 05.februar 2024.

      yjsgramor ha ha ha, ker butelj si ti. Ja v Ljubljani smo sami levuharji in vas pobožnih Janezovih potrčkotov tukaj res ne rabimo.

    • Avatar Gustl
      Gustl 09:19 06.februar 2024.

      yjsgramor As lohk še večji kreten?!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.