Slovenija /slovenija/crna-kronika
52584 ogledov

Novo o utopitvi otroka v Termah Ptuj

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Friderik1950 14:54 22.januar 2023.

    Žalostno, zelo, zelo žalostno. Ne obsojam, pa vendar. Dvakrat sem reševal otroka v bazenu v sedemdesetih letih. Dečka v Mariboru in deklicio v Ljubljani, ko sem bil pri vojakih. Tu opozarjam, da mora odgovorna oseba pri nadzoru otrok v bazenu ...prikaži večenu nujno imeti v vsakem trenutku kontrolo od površine bazena do dna, kar je velikokrat pri vzvalovani in difuzno bleščeči površini vode pri malem nadzornem kotu zelo oteženo.

    • Toma 15:06 22.januar 2023.

      Lepo, kar dve življenji!

    • Žvižgač 15:38 22.januar 2023.

      Se strinjam, večkrat pa sem videl, da reševalci počnejo vse kaj drugega, kot pa da imajo pregled nad stnjem v vodi. Do utopitve ne pride v sekundi.

    • kapibara1 17:15 22.januar 2023.

      @žvižg- je tako, so pač prisotne mladenke v bikinijih..

  • Majazmaja 15:31 22.januar 2023.

    Nekako bi razumela, da starši za trenutek niso pozorni (sama niti za sekundo ne upam pogledati stran, ko sta nečaka z mano na morju). Ampak da se to zgodi na praznovanju rojstnega dne, ko je otrok malo in animatorja dva ...prikaži več ... Nekaj je šlo zelo narobe.

    • Svobodnež 17:13 22.januar 2023.

      No ja, na takih praznovanjih rojstnega dne se zbere tudi po 30 otrok ali več! Ampak organizirati takšno zabavo v Termah je pa nepotrebno izzivanje usode! Danes je problem nadzirati že dva otroka, ker starši, vzgojitelji in tudi animatorji nimajo ...prikaži več nobene avtoritete. Vpliv novodobne, permisivne vzgoje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.