Slovenija
32729 ogledov

NOVO: Podatki o okuženih po občinah

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mulc1 15:35 14.april 2020.

    pa koliko čaza zaboga pa bodo okuženi? skoraj so že cel mesec. a bodo do konca leta?

    • MAVS 15:46 14.april 2020.

      Tudi men se zdi to malo cigu migu. Verjetno jih je že nekaj ozdravljenih in niso več kužonosci? Treba začet upoštevati tudi (-) ne samo (+).

    • Avatar praufo
      praufo 16:01 14.april 2020.

      iz občine, kjer životarim, nekaj tednov več ali manj isti podatek in kaj bo jutri, spet isti podatek in kaj potem, spet isti podatek, grem lepo ven in v naravo, v trgovino, kamorkoli, policaji me še niso ustrelili s paralizatorjem, ...prikaži več do takrat pa vsepovsod, evo

    • mercedesb 23:22 14.april 2020.

      Haha,,obersturmfurerka Beovicka ne zna niti povedat prav da je preiskava kolonoskopija ne pa koloskopija! Ne ve katere vrste zdr.dejavnosti ze delajo! Kaksni kekci in modeli so zaposleni v uradu furerja Jajota. Upam da grejob ti laznivi manipulatorski salabajzarji cimprej na ...prikaži veča smetisce zgodovine, dr.sci. Gologlavi Gargamel pa na Dob kamor spada!!!

  • izRODEk 20:12 14.april 2020.

    Lepo mi je zadnjič kolega po mailu razložil, kako to poteka v praksi po Sloveniji: v njihovi občini je za COVID-19 že na začetku epidemije zbolelo 7 bebcev (baje vsi občinarji od tega eden od njih baje celo ta glavni ...prikaži več pri civilni zaščiti, hodil bolan naokrog). Uradni podatek njihove občine pa je 2 obolela. Zakaj? Ker so se oni cepci zdravili doma in jih uradna evidenca ne zaznava. Ocene v članku so torej totalna bedarija.

    • Avatar Leon
      Leon 08:09 15.april 2020.

      Katera občina je to ? V Noriški deželi ?

  • erikkk 16:28 15.april 2020.

    Mene bi najbolj zanimala imena umrlih, da nekdo potrdi da so res umrli od korone. Vse več ljudi v moji okolici z jezo ugiba da je vse ena velika laž

  • Francisscos 21:17 14.april 2020.

    Jaz sem zbolel pred štirimi tedni. Ostal sem doma in po telefonu vzel dopust. Poklical zdravnika in mi je takoj odprl bolniško. Naročil mi je jemanje lekadola in karanteno. Za testiranje mi je rekel, da oni ne testirajo več. Samo ...prikaži več bolnišnične primere in verjetno pomembne osebe, ki jim potem dajo primerna zdravila, tako kot nekemu podžupanu Maribora, ki se s tem hvali naokoli. Za navadne tretmana ni. Niti zdravil.

  • Avatar Leon
    Leon 08:08 15.april 2020.

    Kaj pa okuženi politiki ? To kar nam sedanja oblast prezentira je dežela norcev ! Odgovor EU je jasen . Za fašizem in nacionalizem ni prostora v EU.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.