Slovenija
12627 ogledov

Novo: vlada dovoljuje takšne športe, na pot pogojno tudi izven občine

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • janez661 07:14 16.april 2020.

    kaj ima vlada za govorit ustavnemu sodišču kaj naj dela, ustavno sodišče je samostojen organ in bo odločal v skladu z ustavo in vlada nima kj govorit kako naj odloča..... jebemti janša in njegovi priskledniki, na ulico bo treba it ...prikaži več prepovedano prehajanje občinske meje je pa itak kretenski odlok glede na razlike v velikosti občin, če bi imeli 60 občin kot v jugi bi takšen odlok bil še smiselen

    • oneh 09:14 16.april 2020.

      Ustavno sodišče je vlado zaprosilo za pojasnila v zvezi s predmetom obravnave. Očitno ste levaki tako topoumni, da verjetno niti ulice ne boste našli, če vas ne bo tja kdo vodil.

  • sam50 08:46 16.april 2020.

    Začela je seveda spet pri sebi,golf,tenis,vikendi,to nekako ne gre skupaj z maso,ki sestavlja kraj s krajem za preživetje.....

  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 12:24 16.april 2020.

    [ … posameznik, ob upoštevanju ohranjanja varne razdalje do drugih oseb, na prostem v svoji občini izvaja športno-rekreacijsko dejavnost individualnega značaja (na primer tek, kolesarjenje, golf, joga) … ] Končno! Vlada je zagnala oživljanje gospodarstva z rekreacijo menadžerjev, obrtnikov in ...prikaži več podobnih nosilcev, blaginje in razvoja na zahtevnem globalnem trgu politikov, na golf igriščih.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 08:38 16.april 2020.

    Pa kaj je to za ena debilna vlada??? Če imam lastninski list, potem ne rabim nobene izjave zakaj sem na svoji lastnini! Kaj delam na moji lastnini je moja zasebna stvar. Ma kaki desničarji? To sploh ni desna vlada, če ...prikaži več ne spoštuje zasebne lastnine in pravic posameznika. To so preoblečeni komunisti, vzgojeni v prejšnjem sistemu in so si nadeli novo etiketo, dejansko pa niso nič boljši od levice.

    • oneh 09:12 16.april 2020.

      Le kakšen debil lahko kaj takšnega sploh pomisli. Dela na svoji zemlji tudi, če je v sosednji državi, kaj šele v sosednji občini so bila vseskozi dovoljena. Tu pa se govori o delih na tuji zemlji. Vse kaže, da si ...prikaži več sam komunist in ekstremen levičar.

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 12:34 16.april 2020.

      Ti pa si funkcionalno nepismen in ne znaš prebrat, da se se poleg dokaza o lastništvu zahteva dodaten dokument oz. izjava v osmih točkah! Kaj imam jaz komurkoli za pojasnjevat, če sem lastnik? Izpisek zemljiške knjige je dovolj za desničarja. ...prikaži več Samo komunistu se mora pojasnjevat zakaj imam jaz grešni kapitalist zasebno lastnino.

  • Zoran Jovanovic 12:48 16.april 2020.

    še vedno ni jasno, pravijo da velja omejitev druženja oz. zbiranja ljudi na javnih površinah. po tej logiki, če jst naredim žurko za rojstni dan v privat gostilni mi po tem odloku ne morejo nič.

  • 007 10:47 16.april 2020.

    Še ena laž Janševe vlade...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.