Gorenjska
31226 ogledov

Novo v primeru pogrešane 12-letnice

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • asmas1965 07:52 01.december 2017.

    marsikateri starši svojim otrokom dovolijo preveč.Tale najstnica ima verjetno vsekakor polno "rit" vsega,ko pa enkrat starši ugotovijo da je preveč razvajena je pa prepozno.Tudi moja znanka ,le ločena in ima 13 let staro hčer.Vse ji da (frizer vsak teden,lak za ...prikaži veča nohte itd.vseh vrst domačih živali za katere je skrbela le prve dni...Zadnjič ji je na počivališču AC ušla??????za nagrado ker se je vrnila je dobila SKUTER.Ko mi je to omenila sem ji rekel da bi od mene dobila samo "poboljševalnico"

  • Pepe007 08:52 01.december 2017.

    Super, da so jo našli. Ostalih podrobnosti primera ne vemo in je brez veze nekaj na pamet ugibati.

  • alen04 07:45 01.december 2017.

    Ledena se povsem strinjam z vami. Še vedno je včasih bolj učinkovita trda roka kakor filozofiranje in nabijanje s psihologi in ostala jajca.

  • Zdene Iskra 07:59 01.december 2017.

    asmas 1965. Upam, da si mislil na tvojo znanko in ne na hčero.

    • asmas1965 11:22 01.december 2017.

      tamalo v zavod za problematično mladino ta staro pa do smrti v samostan pa brez prebite pare v žepu in ostalih novodobnih dobrin.Stara ima skoraj 50 let neumna je pa bolj kot njena hči obe skupaj pa manj pameti kot ...prikaži večkot otrok v mali šoli

  • Ledena 03:49 01.december 2017.

    Katja49,zargon ni merilo.Pamet moras imet za vzgojo otroka.Zame je razvajena nedposobna smrklja in v tem primeru pride v postev samo ena terapija...dajte no,kaki psihologi in dugi šajs.Par vzgojnih,prepoved(ucinkovita)druzenja z dosedanjo druzbo,ki je tako "blagodejno"vplivala nanjo.Pol pa poslat ba kak bootcamp.Da ...prikaži več mogoce vsaj malo pride k pameti.Druge ni.Smrklja ena.

    • Zdene Iskra 08:02 01.december 2017.

      Še enkrat. Večji problem(vzrok) so starši, otroci so "posledice".

    • Ledena 09:32 01.december 2017.

      Ja bi pa morala misliti prej,preden jo je oplodil.Ce ves,da nisi sposoben vzgajat otroka,obstaja nacin preprecit.Ne poznam podrobnosti,povem lahko le,kaj si mislim...podivjana smrklja in nemocni starsi.

  • katja49 21:49 30.november 2017.

    Niso vsi najstniki enako lahki..naj bo staršem to izziv,mogoče pa jih to uspe kaj zbližati.Imam najstnike doma in razumem dekličine starše,pa tudi deklico.Imela je svoj razlog,ampak to bojo že oni rešili in upam,da ne tako,kot bi to vi.In nikakor ne ...prikaži več s takim žargonom.!!!!!

  • Ledena 21:20 30.november 2017.

    Se enkrat:smrkljo namlatit,da ji vec nikoli ne bo prislo na pamet kaj takega.Je premlada in preneumna,da bi vedala kaj o odgovornosti.Slaba druzba in nemocni oziroma neuspesni starsi pri vzgajanju taksne kuzlice.Dejstvo.Smrklja rabi makeover v glavi.Na hard.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.