Slovenija
83102 ogledov

Vlada spremenila odlok o karanteni

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • srecko53 20:22 11.april 2020.

    bojkotirajmo maske v lekarnah in trgovinah, vsak si naj izdela svojo domačo in naj ne kupuje dragih preplačanih iz čudnega uvoza,,, ne potrebujemo jih.. bojkotirajmo jih

    • Grosa 14:38 12.april 2020.

      Nisem kupil nobene maske niti razkužila pred trgovino mi naj, če želijo da kaj kupim pri njih pod temi kretenskimi omejitvami dajo, drugače naj se pa jebejo

  • srecko53 17:09 11.april 2020.

    K janši prišel zaskrbljen kmet in mu povedal da ima bolano kravo, Janša mu svetuje naj ji pušča kri (to je v noriškem kraljestvu normalen ukrep za bolane in tiste, ki se z jajojtem ne strinjajo, samo pri slednjih to ...prikaži več puščanje traja malo dlje), drugi dan kmet pove da je krava še vedno bolana, Janšek noriški prvi svetuje stradanje (to je ukrep noriškega kraljevstva za obvladovanje bolezni in ljudskih množic) no tretji četrti peti dan nič bolje ampak vsaki dan novi nasvet jajota prvega..

    • lulibuc 09:14 12.april 2020.

      a si ti tista krava? ne bi bilo slabo, če se ti bi jo malo spustilo.

  • srecko53 17:11 11.april 2020.

    sedmi dan je krava crknila je žalsten kmet, joj kaka škoda, jaz pa sem imel še toliko idej.. je rekel Jajo prvi--minister počivalšek pa nič.. Vsaka podobnost med noriškim kraljevstvom kravo in slovenijo je zgolj namerna.

    • lulibuc 09:15 12.april 2020.

      ne bluzi, raje si narezi šunke,sicer pa komunjare tega praznika ne spoštujete, zato liži sol in poper

  • SonnyBlack 23:33 11.april 2020.

    bojkotirat je tteba vse kar je uvedenega...to so ssmo ukrepi proti nsrodu...ksj vam to ni jasno ze?ali se vam ni jasno? na ulice bomo prisli,polomlit vse kar se polomit da,pozigat in terorizirat te ljudi ki te ukrepe prisilno uvajajo.so nas ...prikaži več razfukali ja,mi pa jih bomo nategnili...se ze zbiramo po kleteh...in cakamo na nas cas,ki se komaj pride.

  • Franjo Erman 17:50 12.april 2020.

    Brezvezni ukrepi, kot da se z pogreba ne da virusa prnest

  • SonnyBlack 19:36 12.april 2020.

    ne bo me nihce izpliral niti me ne bo nihce dajal v karanteno,se manj me bo pa bilkdo testiral... teh ukrepov ne upostevam,vsaj teh ne,na katere lahko sam vplivam (izhodi pa take)...niti me ne bo nihce prisiljeval nosit bilokaksne maske ...prikaži veče in rokavice siril bom vest da je ta virus ena velika laz in poziva ljudi k neupostevanju omejitev prav tako bom hujskal vse drzacljanke in drzavljane da gremo na ulice in zacnimo unicevat drzavbo last in terorizirat politike in vse njihove druzinske clane in sor

  • saegnosbird 00:04 14.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.