Slovenija
18 ogledov

NSi noče biti nekredibilna

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 08:36 09.december 2011.

    SLS in NSi ne sme v koalicijo...tako je naročil vodnik in pika!!! Naslednje volitve jih ne bo več v parlamentu z vodnikom vred! :)

  • Stolp 18:55 09.december 2011.

    Tako je določil Boter v Murgljah, da bo za leve in izdajalce z desnice(Virant) dovolj stolčkov.

  • Stolp 18:56 09.december 2011.

    Jaz bi želel da se tvoje napovedi o prebroditvah krize uresničijo, žal pa imam velike dvome.

  • Žurnalček 12:06 13.december 2011.

    Jaz tud.

  • puelasedulaest 18:20 21.januar 2012.

    Še dobro, da Ljudmila ne bere tvojih trapastih komentarjev. Ima namreč veliko bolj pametnega dela v vladi narodne rešitve!

  • puelasedulaest 18:22 21.januar 2012.

    Kdo pa si ti? Jankovičev Jurček?

  • Žurnalček 13:28 09.december 2011.

    Lepo da se strinjava.

  • Žurnalček 13:33 09.december 2011.

    Tista od teh dveh strank, ki ne bo šla v koalicijo, ali pa samo kot + pri koaliciji, bo na naslednjih volitvah zbrisana z pol. prizorišča. Za kaj ? Zato ker bo nova vlada prebrodila krizo in vam na naslednji ...prikaži večji predvolilni tekmi odvzela dar govora. No pa če dobro pomislim , tudi zdaj nista povedali kaj pomembnega.

  • Žurnalček 19:57 11.december 2011.

    2 dni se nisem mogel dokopati interneta , da te to tvojo izjavo seseklam .MI SVOJE VOLIVCE NE MOREMO RAZOČARATI. !!!!! No pa začnimo.Stramka se imenuje SLOkršganska stranka, Se pravi , da je to stranka lbogaboječih ljudi krščanske orientacije. ...prikaži več No tu bi bilo treba sedaj našteti koliko krščanskih cerkev je v SLO. Jaz vem za 4. No in sedaj me zanima koliko članov ima njihova stranka iz Evgaličanske cerkve, Kolko ima njena stranka članov iz Baptistične cerkve? In končno , kolko ima njena stranka članov iz PRAVOSLAVNE CERKVE ???? Nobenega od nobenih drugih , razen verujočih v Vatikansko črnomantijaško sodrgo. Ljudmla . tvoja stranka ni KRŠČANSKA , ampak je čist navadna KLERIKALNA stranka. Razliko verjetno tudi ti dobro razumeš. Zato, ko govoriš o nerazočaranju svojih klerikalcev, jih imenuj po imenih, Stres in Rode in ne žalit poštenih katolikov, ki v tej vaši brozgi ,sploh niso važni ampak so morali glasovati, če želijo dobiti na koncu odpustke !! Sodrga klerikalna, ne pa poštenjaki

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.