Slovenija
4106 ogledov

Pogrešano 13-letnico so našli

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 12:16 30.avgust 2020.

    Nekaj časa nazaj so bili beli kombiji popularni... . Danes so očitno moški z brado... .Balkanska posla.Punci se iz aviona vidi kaj je,ker mi ime ni šlo skupaj z njenim videzom... .

  • Ender3 12:54 30.avgust 2020.

    Lana pri 13..s fantom 😎Starši to je vaše ne/delo. Kako sicer to razumeti ?

  • MihaPu 12:07 30.avgust 2020.

    Saj veste, kako je s temi mladimi, sam imam otroke in prvo kar mi sedaj pade na pamet je najstniška puberteta in pobeg iz hiše, sedaj ga pa najverjetneje (črn humor) vleče enemu pedo-šiptarčku, žal. Ko več ne bo mogla ...prikaži več govoriti zaradi utrujenih mišic ustne votline in ko ji zmanjka visoke žepnine, se bo vrnila nazaj. Hotela je pač eksperimentirati in potešiti svojo radovednost. To je najbolj črn scenarij možen in ne želim ga nobenemu, je pa to tako, če imaš hčer. Princeski so preveč popuščali.

    • Avatar Mirko
      Mirko 16:54 30.avgust 2020.

      Upal da to ne počnejo tvoji otroci

    • MihaPu 17:17 30.avgust 2020.

      Moji otroci tega ne počnejo, izhaja iz tistega, da sem jih naučil, da mi lahko povedo vse in da sem jaz njihov najboljši prijatelj, ki jim bo v življenju samo pomagal doseči cilje. Zgoraj sem podal črn humor, ni ti ...prikaži več treba takoj obsojati. Dejstvo je, da zaradi seksualnega eksperimentiranja največkrat zbežijo iz hiše statistično, saj kot vidiš v tekstu piše, da so jo videli nekje v Kranju z enim mlajšim fantom. Prepovedana ljubezen.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.