Slovenija
19 ogledov

O pritožbi šele čez leto in pol

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 09:55 06.junij 2013.

    Vso to politično skorunpirano sodrgo s sodniki in odvetniki za 20 let na Dob pa naj tam raspravljajo kdo je več pokradu.

  • Žvižgač 23:52 05.junij 2013.

    Slika pove več kot tisoč besed. Ko pogledaš v kadru najbolj znanega odvetnika v državi, ne pa največjega se boji človek, da bo koga ugriznil.Pravijo pa, da ko bo šel mimo Hilde, ji bo heroj Ivan najprej rekel: taka ...prikaži več okna imel bom tudi jaz.

  • umetnik123 23:54 05.junij 2013.

    V Sloveniji imamo nov primer norih krav. Žal so to avtohtone živali, korenine imajo pa v Grosupljem in so se razširile po velikem delu države. Bolezen ni nalezljiva, je pa za tiste, ki jo imajo, od danes naprej boleča. Goveda ...prikaži več z bolezenskimi znaki spoznate po rumeno-modri barvi in po peni na gobcih, takoj ko jim omeniš Jajeka.

  • dolenc 05:19 06.junij 2013.

    da bog dal da se tudi tebi zgodi kaj takega(žvižgać)si pa konj od konja,vidim ob kateri uri si komentiral,brez flaške ni šlo..... bizgec

  • 1111 08:10 06.junij 2013.

    ...očitno brez jutranje dozice nisi razsoden!

  • klincek 08:19 06.junij 2013.

    In zakaj naj bi šel sedet.Saj ni nič dokazano.

  • klincek 08:22 06.junij 2013.

    Na žalost se to nebo nikoli zgodilo.Ti ga ker veselo ša naprej meč na roko.

  • sprehajalec 09:51 06.junij 2013.

    Čez leto in pol bo že spet premier. Nastala bo zanimiva situacija.

  • sivka 11:15 06.junij 2013.

    tisti ki ste danes navdušeni nad izrekom tožbe tole, zavedajte se, da ste lahko že jutri tudi vi znajdete na sodišču in po krivem obdolženi. Moj primer: vsi so se posr....,ko me je tožila Snaga zaradi kante za smeti, Snago ...prikaži več je zastopal Senica, no samo podpisan je bil.

  • sivka 11:17 06.junij 2013.

    upam, da boš kmalu imel priložnost okusiti sodišče od blizu

  • sivka 11:21 06.junij 2013.

    upam, da ne bo preveč, če povem še primer iz službe: delavec najame odvetnika za zastopanje pri tožbi z delodajalcem. Odvetnik delodajalca, podkupi odvetnika delavca, ta se ne potrudi dovolj....in kdo nastrada, uganite, in kdo pokasira, uganite. ZATO NE GOVORITE ...prikaži več KAR V TRI DNI, BOG NE DAJ, DA SE ZNAJDETE V TAKŠNI SITUACIJI.

  • Minerva 11:26 06.junij 2013.

    Ah, ubogi, ubogi narod! Levi, desni, beli, črni, liberalci, konzervativci itd. Vse to sta dve peruti istega tiča imenovanega kapital. Vse ostalo je gluma.

  • titty 12:02 06.junij 2013.

    Joj kakšna pravljica! To govorijo vsi, ki na sodišču zgubijo, tako da....neumnosti!

  • mirko 12:24 06.junij 2013.

    Pojma nimaš, ker nisi zaposlen kot jaz v sodstvu. V našem sodstvu vlada klijentalizem in korupcija. Večina sodnikov in tožilcev na glavnih položajih je še iz časov komunizma in takrat so bili nastavljeni, seveda če so politično moralno ustrezali partiji.

  • umetnik123 15:56 06.junij 2013.

    Ti pa si navadno govedo. Če je sodnik ali sodnica stara 40-45 let, je bila pred 25-imi leti v službi komunizma? Ti še vratar ne moreš biti na sodišču !!!!!

  • Šemefuky 22:37 06.junij 2013.

    Dolenc si pa izviren, na zdravje hk, hk... Kaj ima bog s tem o čemer ti izražaš mnenje ne vem. Imaš kar hudo motnjo.

  • Šemefuky 22:34 06.junij 2013.

    Bolje bi bilo, da ko te je tata delal, bi izmet spustil na kamen. Tako si pa ti ven pršu, kot očetova napaka.

  • privat 22:01 06.junij 2013.

    sivka..kaj jokaš?? meni se je to zgodilo takoj po razpadu Yu..odvetnik je bil na strani kapitala in ni zagovarjal mojih pravic!! Nato sem vzel drugega odvetnika ,ki ga denar ne more kupiti in dejansko sem že 25 let ali več..kdo ...prikaži več šteje desetletja na naših sodiščih??na sodišču...za delovno pravo..haloo .Zdaj pa ko je ogrožen kapital ,da jaz jokam??..probejte kaj ste sejali in želi!!!!!!!!!

  • Veteran 22:03 06.junij 2013.

    No pa si le prišel na vrsto. Lahko pa bi tudi njegove ožje sodelavce kot so Jerajeva in Černač, ki je prodal Splošno plovbo, poslali a zapahe!

  • pikijakob 08:13 06.junij 2013.

    aha, pol spet ne bo nič. po letu in pol bojo že vsi pozabili da bi janez moral sedeti. dobr je, se bom tudi jaz skliceval na zapletenost primera, če bom imel kdaj opravka s sodiščem. zakon naj bi bil ...prikaži več za vse enak, razen za tiste, ki ni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.