Slovenija /slovenija/crna-kronika
34338 ogledov

O svojem novem sosedu, trojnemu morilcu Ivanu Periću, pravijo tole...

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 09:18 08.september 2023.

    Očitno mu je nekaj sredstev le še ostalo, da si lahko privošči obnovo, če verjamemo govoricam in pisanju medijev takoj po obsodbi, da naj bi bil glavni zmagovalec primera Perić njegov odvetnik Čeferin!?

    • Grof 09:45 08.september 2023.

      Takega Čeferina ne privoščim

    • Majazmaja 14:40 08.september 2023.

      Čeferin je vedno zmagovalec. Tudi če tožbo izgubi, je zmagovalec. Finančni seveda.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 15:20 08.september 2023.

      Pro bono pomeni brezplačno pravno pomoč finančno šibkim in tistim, ki si odvetnika ne morejo privoščiti. Kakšno je pa finančno stanje Ivana Perića pa ne vem.

  • buzi 09:48 08.september 2023.

    Kako se bo revež vključil v družbo, če ga ljudje ne bodo sprejeli!?! Spet se vsi ukvarjate z na sodišču pravnomočno obsojenim morilcem!!! Nobeden se pa ne ukvarja s sorodniki žrtev, ki imajo res razlog za trpljenje. Tip je umoril ...prikaži več dva odrasla in enega otroka in če bi bil pri nas red, ta tip ne bi v svojem življenju več videl dnevne svetlobe. Če ti enkrat ubiješ tri ljudi, lahko ubiješ tudi drugič ali tretjič. Bolano!

  • Avatar Leon
    Leon 08:12 08.september 2023.

    Kdor je prebral zgodbo o družini Rakić pozna morilce .

    • timja 13:13 08.september 2023.

      nisem prebral, lahko vsaj namigneš kdo....

    • Avatar Leon
      Leon 13:20 08.september 2023.

      Berite bratje ,da ne boste večne ovce.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 15:23 08.september 2023.

      Jaz sem že nekoliko pozabil na ta primer. Mislim, da so našli sledove njegove obutve nekje na prizorišču zločina, potem je pa nek avstrijski izvedenec za kriminalna dejanja (pišem po spominu) ovrgel to kot dokaz. Je pa možno, da sem ...prikaži več se zmotil in je šlo za kakšen drug primer in ne za Perićevega.

    • timja 16:34 08.september 2023.

      leon, mi krepko dol visi ta in še kakšen primer in se ne sekiram zate ali druge vsevede, ki se nimate za ovce....

    • Avatar Leon
      Leon 16:40 08.september 2023.

      Uroš to je bilo Tekačevo ...tudi tam pravih morilcev niso našli .

    • Naklonsky 17:05 08.september 2023.

      Kamenik, Tekačevo

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:47 08.september 2023.

    Bojana Beović: Domovi za starejše so prevzeli vlogo bolnišnic, ker nimamo negovalnega osebja,to je bolj pomembno ne pa neki kriminalc

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.