Slovenija
18 ogledov

O usodi Jankovićeve koalicije bo odločal Virant

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 08:40 09.januar 2012.

    Tako kot so ata (Kučan) rekli, tako pa bo !

  • 1111 09:05 09.januar 2012.

    ...vso to bando je treba nagnat delat, ne pa, da sestankujejo in se delajo norca iz poštenih ljudi!!! To je samo ena velika farsa...vse je že odločeno in določeno!

  • kafana 09:08 09.januar 2012.

    tako je !

  • Glas-ovir 11:09 09.januar 2012.

    Mene pa za vlado ne skrbi: Virant in Erjavec točno vesta, da ju bo Janković popapal, če bosta šla zraven v Murgeljski brlog. Tako, kot bo popapal Pahorja. Če nista bila prepričana prej, sta pa od včeraj, po Dragoških komunajzarskih ...prikaži več masturbacijskih orgijah.

  • Žurnalček 11:33 09.januar 2012.

    Orgije brez razloga imate vi vsak dan pr maš!

  • gec 12:04 09.januar 2012.

    revež,še ti se jim lahko pridružiš...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 12:57 09.januar 2012.

    Glas-ovir@Skoz bolj sem prepričan,da so po WW2 še premal kolaborantov in bele golazni potolkli partizani?Ko bi takrat počistil,se sedaj vojni zločinci in njih potomci ne bi kacurl in napenjal,kako so zapostavljeni in bogi!!

  • marinic.nada 16:10 09.januar 2012.

    Žal vam moram povedati da ne!! Če sem jaz pošten , lahko vsaj pričakujem, da bo pošten moj predsednik vlade!! To je najmanj! Bojim se da bodo njegove ovadbe zastarale v Postojni, tako kot se je to že zgodilo.Pa ...prikaži veča še nekaj bi vam rad povedal. Moji otroci so se morali za maturo učiti, nisem imel denarja; da bi kupil maturo: IN MENE NAJ BO SRAM!!!!

  • gec 11:38 09.januar 2012.

    ZOKI.J IN GLASOVIR,PA VAJU NI SRAM,DA TAKE PRIMITIVNE STVARI PIŠETA?

  • Rav Rudolf 09:20 09.januar 2012.

    in prav je tako, je bolj pošteno, kot pa Ivanovo mešanje d....a iz maščevalnosti iz ozadja.

  • marinic.nada 11:34 09.januar 2012.

    Včeraj se je v Dražgošah videlo kodo vod Slovenijo! !Pa nimam nič proti partizanom in NOB! Gre se za rdečo elito in njihove privilegije, navadna raja tebe k....g...... Hvala lepa!Sram me je, če mi bo kriminalec Jankovič predsednik vlade, ...prikaži veče, zelo me je sram !!!!!!!!

  • Stolp 11:55 09.januar 2012.

    Nima ju biti za kaj sram. Sta poštena Slovenca, ki hočeta imeti poštene ljudi na oblasti, ne pa kriminalce in komunajzarje.Primitivni ste pa ti pa žurnalček pa še kdo, ki vam sploh ni do nobene debate(in vas verjetno ...prikaži več tudi politika ne zanima) ampak ste tukaj zgolj da provocirate ljudi!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.