Slovenija
9397 ogledov

Ob kapelici pod Vršičem tudi o napadu Roka Žavbija

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 13:19 28.julij 2018.

    Država naj ga s tehtnim vzrokom obtoži in zapre, ne pa da novinarji nabirajo udarne teme za svoje članke po naročilu politike.

    • leonardo 14:20 28.julij 2018.

      Verjemi mi, da novinarjem noben novinar ne naroča alarmantnih člankov. Novinarji se sami borijo za čim večjo branost člankov, sicer jih nihče ne bi bral.

    • leonardo 14:21 28.julij 2018.

      Popravek: noben politik

  • Lavdan 13:29 28.julij 2018.

    Novinar bi moral vedeti kaj lahko pričakuje od tipa, kot je Žavbi. Tudi oni si preveč dovolijo in sedaj jokajo zaradi posledic. Svoboda bi morala biti to, da če nekomu ne dovolim, da me slika tega ne sme ali nosi ...prikaži več posledice, kot je tožba ali razbit nos. Če se pa nekdo želi slikat, pa samo izvolite.

  • mph 16:53 28.julij 2018.

    Ne bi rekel, da je imel Barbika Žavbija v mislih.

  • miki1234 08:08 29.julij 2018.

    Pahor, tudi mi si "Zastavljamo si najbolj enostavno vprašanje" kdaj se boš spakiral dol s te funkcije, ker si nesposoben in nam delaš vsem sramoto...

    • tomaz 09:58 29.julij 2018.

      Izvolili smo ga niki...si pozabil na to...

    • Avatar Leon
      Leon 10:48 29.julij 2018.

      IZVOLILI so ga tisti,ki niso odšli na volišča . To je enako kot parlamentarne volitve .Sedaj pa vsi pametujejo .

  • jezero 21:32 28.julij 2018.

    Pahor poveličuje izdajalce slovenskega naroda in njihove potomce. Kot predsednik države. Veleizdaja.

  • Avatar Leon
    Leon 14:37 28.julij 2018.

    "Skrbi me, da se počasi navajamo na te nevarnosti za sožitje. Na nestrpnost in na nasilje se nikakor ne smemo navaditi," je opozoril. Halo PRECEDNIK si pozabil na osebke ,ki hujskajo in razdirajo slovenski narod kot je Dežman ? Katolibani ...prikaži veči so enako nevarni kot talibani ! Poglej posnetek . https://www.dnevnik.si/1042834111/mnenja/odprta-stran/kolaboracija-po-dezmanovo

    • Avatar Leon
      Leon 14:41 28.julij 2018.

      "Skrbi me, da se počasi navajamo na te nevarnosti za sožitje. Na nestrpnost in na nasilje se nikakor ne smemo navaditi," je opozoril Borut Pahor na Vršiču !

    • maresem 16:12 28.julij 2018.

      Na kurac te nabijejo vsi domobrani, teslo komunistično, še nisi dojel tega, da si izmeček stalinistični?

    • Tupamaros 19:38 28.julij 2018.

      Za dom pripravljeni.

    • Avatar Leon
      Leon 10:25 29.julij 2018.

      @mare...........jaz pa tebe ne bi ,ker ne želim imeti opravka z lubadarji in ljudmi ,ki se obračajo po vetru .Kolaboracija je najhujši zločin ,ki so ga opravljali Slovenci med 2. svetovno vojno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.