Slovenija
1081 ogledov

Občine svarijo, da bi spet lahko prišlo do zvišanja cen

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec42 16:40 26.junij 2018.

    Pa naj prepove sveče država ali pa poveča davek nanje in ga usmeri v recikliranje odpadne plastike od sveč.

  • Sara_Macdonell 16:20 26.junij 2018.

    Google zdaj plačuje od 2500 do 5000 USD na teden za delo na spletu od doma.... Moj prijatelj mlajšega brata že več mesecev povprečno 18k in dela približno 24 ur na teden..... Zdaj bi morali poskusiti dobiti to delo in ...prikaži več začeti zaslužiti denar na spletu, tako da sledite navodilom na tem spletnemm dnevnikuu ..... ....... >>>>>>>>>>>> www.WebJob8.Com

  • primc 08:54 27.junij 2018.

    ja kam za vraga pa gre denar od surovin ločenih odpadkov, ki jim MI v zameno za VIŠJO ceno položnice ločujemo?

  • Avatar praufo
    praufo 16:49 26.junij 2018.

    država ne pove, zakaj toliko odpadkov viška, kriva je kitajska , ki je zaustavila uvoz plastike, evropa se zaradi tega ukrepa utaplja v smeteh ... mi smo pa odvisni od evropskih sežigalnic, ker slovenske so vesoljski projekt in pri takih ...prikaži več projektih zaradi dolgoprstežev vedno poniknejo miljarde, ali pa vsaj stotine miljonov

  • Avatar praufo
    praufo 16:47 26.junij 2018.

    a niso pred dnevi nekateri mediji rekli, kako nam gre bolje, ko je za kavo treba manj delat ... no skoraj so pa pozabili na višje trošarine, ddv, cene komunalnih odpadkov, cene bencina, elektrike ... jah pa še vseeno nam ...prikaži več gre bolje ... meni ne

  • ECKING 16:31 26.junij 2018.

    Pa kaj je res pri nas v Sloveniji narobe s tem nagreobnim svecam!!! Tega v tujini ni!!! Pri nas pa za vsak obisk groba treba prinest sveco....a to mal podkupujemo umrle ,da bomo tudi mi prisli v "nebesa"!!!

  • Avatar praufo
    praufo 16:52 26.junij 2018.

    sej ni problem, dvignite cene komunale, pa bo za kaj drugega zmanjkalo, manj potrošnje, manjša gospodarska rast, da se cmerar ne bo več halil, pa da začepite sindikate ... bomo pa delal samo še za elektriko pa komunalo, pa nabijte ...prikaži več še trošarine tako kot plačujemo trošarino za elektriko + ddv na trošarino, torej davek na davek in to 22,5% ... živel bratušek, ki si nam dvignil ddv, zato smo te volili

  • stilist 06:47 27.junij 2018.

    Spet povečani apetiti komunalcev...

  • jakec42 16:39 26.junij 2018.

    Torej bomo zopet mi plačevali nesposobnosti državnih funkcionarjev

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.