Pod streho /pod-streho/nepremicnine
30780 ogledov

„Občina mi bo zazidljivo parcelo spremenila v kmetijsko“

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Thomas_Tracy 10:19 24.julij 2021.

    Google zdaj za spletno delo od doma plačuje od 99 do 140 dolarjev na uro. Moja zadnja plača 26395 USD od te enostavne in preproste službe. To je neverjetno in zasluži super. Noben šef, Za več tukaj ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • simon30 19:22 26.julij 2021.

    Ni res! V Škofljici sem kupil zazidljivo parcelo z vikendom prikljucen na elektro in vodovodno omrezje. Leta 2015 so mi brez obvestila spremenili namembnost parcele v kmetijsko in se danes je kmetijsko. Odgovor na obcini je bil da je namen ...prikaži več o spremembi bil objavljen na spletni strani občine in da se nisem pritozil v dolocenem roku. Svetujem vam da vsak dan vsaj 2x obiscete spletno stran obcine kjer imate parcelo in preverite ali so kaksne novosti glede tega. Skratka za bruhanje...

  • rd2dmk2 09:10 23.julij 2021.

    vse skupaj ima še nek drug vidik. namreč ko nekdo prodaja nepremičnino je posredi tudi davek. in če ima nepremičnina 10 let stauas zazidljive parcele je davek nižji. no tako je bilo, lahko pa je novi minister kaj potihoma spremenil. ...prikaži več težava nastopi tudi, če je parcela kmetiska, kako se lahko prodaja ( samo kmetom, občini). zato menin, da občina ne bi smela imeti nikoli te pravice, pa naj si gre v eno ali drugo smer iz kmetiskega v zazidljivo in iz zazidljivega v kmetijsko

  • jakec1575 09:39 23.julij 2021.

    Če je občina majhna in ima kje potrebo po zazidljivem, bo kakšno zazidljivo spremenila nazaj v kmetijsko, ker tako veleva zakon na podrocjih kvalitetne kmetijske zemlje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.