Slovenija
27 ogledov

Občine ne pristajajo na ukrepe države

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mrcina 19:14 27.september 2013.

    Saj se ni za čudit. Spet narod lupit ! Na čigavem zeljniku je že zrasel ta predlog??? Ozr.bolani predlogi kar rastejo zadnje mesece???

  • Boschtjan Zupanchich 16:34 27.september 2013.

    Sod Brez Dna !!!

  • mirko 16:35 27.september 2013.

    Imam hišo na deželi z kvadraturo 150 m2. Takrat ko je gurs popisoval in naredil cenitev, so mi hišo ocenili na vrednost malo manj kot 70. 000 evrov (vila na slovenski obali Ljubljanskega elitneža je mimogrede ocenjena samo za par ...prikaži več tisoč evrov več od moje hišice).Dobro, kakorkoli, moti me najbolj to, da bom sedaj moral plačat državi davek od te neprimičnine od takrat ocenjene vrednosti in ne od realne tržne vrednosti na mojem območju, ki je možna v sedanjem času in ne pred petimi leti, vsaj vsi vemo, da je vrednost nepremičnin od takrat padla skoraj za polovico, še posebej na Štajerskem območju. Da je pa mera polna, ti pa na gursu sploh ne nudijo možnost nove cenitve nepremičnine. V glavnem, MAFIJSKA DRŽAVA !

  • mirko 16:40 27.september 2013.

    Sem 100% prepričan, da svoje bajte ne bi mogel prodat več kot za 40.000 evrov. Če mi jo pa država plača 70.000 evrov, mi jih pa naj kar da, jaz se pa preselim v podnajemniško stanovanje za 100 evrov na ...prikaži več mesec, prav toliko in še več bom pa dobil obresti od tega denarja in mi glavnica ostane za pomoč pri shajanju iz meseca v mesec.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.