Slovenija
32379 ogledov

Obljubljali so ji 15 tisoč evrov, če vplača 250 evrov, potem pa …

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • silvo3 08:46 02.marec 2024.

    Na kaj takega lahko nasedejo samo bedaki s tremi razredi osnovne šole,logika je da ti nihče ne bo denarja kar podaril!! Nikolli ni bilo nič zastonj!!

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:10 02.marec 2024.

      Boš presenečen,z vsemi šolami celo višjimi se najde naivnež

    • McBobo 15:06 02.marec 2024.

      Včasih so rekli, da zastonj kosila ni.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 11:27 02.marec 2024.

    Kdor sploh pomisli, da je možno, da mu nekdo X za 250 eur omogoči zaslužek 15.000 eur, bi moral poleg teh izgubljenih 250 eur, plačati vsaj še enkrat toliko davka na budale!

  • munja 09:54 02.marec 2024.

    Glede na vsa možna opozorila inštitucij, ki jih lahko beremo skoraj vsak dan, sem vedno bolj presenečen, kako so lahko ljudje še vedno tako naivni!!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 11:40 02.marec 2024.

    Taki se mi pa res ne smilijo!! Vsakemu 10 letniku je jasno ,da ti nobeden nebo dal 15000 evrov za vloženih 250!! Če se ,da kje zaslužiti vas ne bodo pustili zraven!!

  • Avatar jate
    jate 14:30 02.marec 2024.

    Obljubljali so ji 15 tisoč evrov, če vplača 250 evrov, potem pa …je spoznala da je mona.....kdo pa še naseda tem foram...

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 07:18 02.marec 2024.

    Ja, to se dogaja in žrtve so v rangu SDS volivcev..torej v coni opravilno vprašljivo sposobnih, če se blago izrazim...Tistim, ki je to namenjeno itak ne boste razumeli ;)

    • Toma 08:10 02.marec 2024.

      Tiho in si liži jajca še naprej!

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 08:16 02.marec 2024.

      lahko pošlješ ženo glede lizanja jajc...za mojega psa..

    • munja 09:52 02.marec 2024.

      lucky daj se malo umiri, tvoji komentarji so čedalje bolj ogabni, maloumni in nesramni. Bedak! Če nimaš kaj bolj pametnega napisat, pojdi raje na sprehod, da ne boš zgnil za računalnikom.

    • Avatar Firefly
      Firefly 11:23 02.marec 2024.

      luckyss,dobri si zadel te bebote,potem pa se še razburjajo ko jih nategnejo na suho

    • Vrtnica 11:42 02.marec 2024.

      Saj levičarji nas nategujejo vsak dan brez spleta ,in kradejo brez spleta .

  • rd2dmk2 09:50 02.marec 2024.

    pred leti , ko jebila v modi politika vlaganja v zlate rudnike, ki so seveda bili tam nekje na andromedi, je nek znani slovenski guru za investicije dejal dve stvari . prvo, kar rabi reklamo ni vredno počenega groša in ...prikaži večn drugo, kar ne moreš prijet v roko je po domače pičkin dim, nič vredno. vam je jasno ? no leto se obrne in ta guru začne propagirat vlaganja v kripto valute. matr lahko zagrabte te kripto valute. a veste, če so oblastniki lahko nam pobralo tako sigurne in varne delnice NKMB - no.

  • Avatar karjola
    karjola 07:30 03.marec 2024.

    Saj ta časopis je še slabši. Obljubja čudežno ozdravitev oči, kolkov, kolen, miljonsko služenje, študent iz novega mesta je odkril metodo za obnovo kosti, oči , kolen .... bla bla bla Kam se to lahko prijavi???

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 14:43 02.marec 2024.

    Moraš v glavi res imeti samo mokro slamo in biti hkrati neizmerno požrten, da nasedeš takim foram. Naj kar nasedajo in futrajo barabe na KUB!!!

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:16 02.marec 2024.

    Ene stare mame kar zares mislijo,da bodo kaj zaslužile,pol pa jokajo

  • Avatar lopov
    lopov 10:21 02.marec 2024.

    SE MI ZDI FAJN DA JIH NATRGNEJO... BSAK DAN 25UR NA DAN OPOZARJAJO DA SE VSE ZADEVE REŠUJEJO NA BANKAH, POŠTAH, IN URADNIH USTANOVAH.. NIČ PREKO SMSov IN DA NIHČE NE TALS DENARJA ČE GA OD TEBE FEHTA.. VLOŽI... PIRAMIDNI ...prikaži večI SISTEM ŽE 50 LET ITEZIVNO KRADE VSEM... A ŠE VEDNO UPAJO LJUDJE NA HITRI ZASLUŽEK Z NIČ DELA.. POL SO PA POSLEDICE IN V JOČ.. REŠITI SE NE DA VEČ POTEM NIČ... KER TO VSE DELUJE PREKO TUJINE RAČUNI, SERVERI, TEL ŠTEVILKE PLAČLJOVE

  • lojs 12:23 02.marec 2024.

    sem že mislil, da boste pisali o teh regrad oderuhih, mislim če so res... ne vem 1kg za 20€, ja ni tako hitro nabran, pa spucan ... ne morš kar s kosilnico pa troktorjem, pa balirko, vsak naj proba, preden dela paniko

  • Avatar NickMason
    NickMason 09:10 02.marec 2024.

    luckys,dobra ha ha ha

    • munja 10:28 02.marec 2024.

      Vzemi si luksita domov, pa še endreka poklič, pa boste vsi troli na kupu.

    • Avatar Firefly
      Firefly 11:25 02.marec 2024.

      @munja...te imam na sumu da so tebe tudi nategnili

    • Avatar NickMason
      NickMason 11:27 02.marec 2024.

      munja,kako hudo je ko si ovca ,nočeš bit ampak si ne moreš nič pomagat

    • munja 12:10 02.marec 2024.

      nick, ti si ovca, samo se tega sploh ne zavedaš.

    • munja 12:11 02.marec 2024.

      Firefly ne niso, pa me tudi ne bodo, ker še zelo dobro razmišljam s svojo glavo.

  • lojs 12:26 02.marec 2024.

    a je fakis spet v akciji? ... me spominja ne razvratnega židka jenull-a, ki lahko serje celo v gatah ... seveda slovenčki to vse prebavijo, s posebnimi želodci, ki rastejo samo v slovenistanu

  • Avatar Firefly
    Firefly 11:22 02.marec 2024.

    glede na to koliko slovencev podpira SDS me ne čudi da jih je toliko nategnjenih,moraš biti res velik butl da pošlješ svoje podatke popolnemu neznancu

    • Avatar torolino
      torolino 12:49 02.marec 2024.

      Levuh malo še letiš od tripa, ki te je zadel. Potem pa zopet žicat za novega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.