Avto /avto/avto-nasveti
24843 ogledov

Mojster, ki mu pripeljete avto, ko motor zariba

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar cannaboom
    cannaboom 12:43 25.julij 2020.

    Keš vrni ljudem ki si ga dolzen!!

    • Ciganče 14:14 03.februar 2023.

      Pozabi,tako kot sem jaz. Ampak bo kmalu stopil na mino,ki bo eksplpdirala:) me prav zanima koliko ljudi je prenesel okoli...

  • Laznivi 15:59 25.julij 2020.

    Ta gospod pa je prepolhen sam sebe...da se ne bo se razpocil...nihce nic ne zna in ve razen njega ki je ..... Hehe fant...motorjev obnovljenih z dvoletno garancijo je na trgu nesteto ,da bi jaz cakal mesec ali mesec in ...prikaži več pol da mi ti rodis ta motor ni sans... Vecina avto proizvajalcev pa nudi tovarnisko obnovljene motorje ali vsa short blocke...Nikoli nisem se imel avta na dvigalu vec kot teden dni zaradi motorja.

  • jan0 14:38 15.februar 2021.

    Željko je nažalost nategun in lažnjivec, da mi ni para. Tekom 5 mesecev je 2x obnavljal motor in 2x kiksnil !! Denarja ni nikoli hotel vrniti čeprav je dal uradno garancijo in vse pogoje na papirju kateri se ne drži. ...prikaži več Tako sem na koncu ostal brez delujočega motorja in brez denarja. Ta tip je za v zapor ne pa za v članek predstavljen kot junak za obnovo motorjev.

  • slo9945 17:01 27.julij 2020.

    Če ima kdo preveč denarja, ga naj nese temu gospodu. Je ''strokovnjak'' za motorje. Delavnica zgleda tako, da imaš en/dva nosilca za motor in par ključev. Nima svojega dvigala. Vedno je nekje na poti/odsoten/bolan, razen takrat ko prineseš denar ali ...prikaži več motor. Glede na zgodbe drugih neverjetno da še hodi po tem svetu. Večkrat se naredi, da zaradi pomanjkanja časa/denarja proda tvoj motor drugemu in ti potem ''obnovi'' drugega itak tudi boljšega. Nobena avtovleka ne vozi tja ker je vsem dolžan !

    • Avatar cannaboom
      cannaboom 10:16 28.julij 2020.

      Delal je v Maranellu.....hehehehe, ta je Maranello videl, samo na google map-u!!Prej ali slej bo ze stopil na mino!!

  • jana72 02:57 26.julij 2020.

    Ko to bereš imaš občutek, da so vsi mehaniki v Sloveniji nesposobni generalno obnoviti en motor v avtomobilu.

  • Ciganče 14:23 03.februar 2023.

    Željko je nategun. Vse kar zna dobro je vrteti svoj gobec. Delal je v Italiji na Ferrariji in na Porscheju,celo na Subaruju,bla bla bla. Kmalu bo videl,kako bati udarjajo po njegovem obrazu. Človek misli,da je prijel boga za jajca. Me ...prikaži več prav zanima koliko ljudi je prenesel okoli. Cigan,smrad od človeka,večjega v življenju nisem spoznal.

  • ode 08:35 25.julij 2020.

    Rečemo, da motor zariba, ko mehansko blokirajo vsi vrtljivi in gibljivi deli, predvsem bati v cilindrih in ojnice na glavni gredi, kar je posledica odsotnosti pretoka mazalnega olja in/ali hladilne tekočine ob visoki obremenitvi. V vsakem primeru je za zaribanje ...prikaži več motorja kriv voznik sam. GENERALNE se danes praviloma delajo samo na motorjih dragih, prestižnih avtomobilov in oldtajmerjev.

    • Janez_53 09:30 25.julij 2020.

      Ne "ojnice na glavni gredi", ampak ležaji na glavni gredi ali na ojnici. Vedno zaribajo ležaji (drsni ležaji) ali pa bat v cilindru.

    • ode 12:28 26.julij 2020.

      Pešca nikoli ne zbije avto, ampak vedno prednji odbijač.

  • ode 10:35 25.julij 2020.

    Bedast portal, bedast novinar in bedast mehanik, ki ne ločijo, kaj je to GENERALKA in kaj GENERALNA.

  • Janez_53 09:25 25.julij 2020.

    Trditev, da "vsak motor prej ali slej zariba", je ČISTA LAŽ ali pa popolna nevednost! Če je avto kolikortoliko vzdrževan in predvsem če je količina olja v predpisanem območju, pride do zaribanja izjemno redko.

    • Laznivi 16:04 25.julij 2020.

      Se posebej ce ulivas notri najcenejse iz lidla ali hoferja a ne ?

  • sam1 08:49 26.julij 2020.

    Evo,pa je članek vzpodbudil nekaj "strokovnjakov",ki nam bodo v bodoče v par dnevih za "male pare" obnovili zaribane mašine,dobro bi bilo,če bi ob komentarjih pustili še svoje kontaktne podatke,da jih ob morebitnih problemih z pogonskimi agregati lahko pokličemo....

  • stromar 09:40 25.julij 2020.

    Vse jakodimiče starejše od 10 let v zbirne centre za razgradnjo vozil

  • suha 07:37 25.julij 2020.

    TO PA JE ENO NAKLADANJE! JAZ GA OBNOVIM V TREH DNEH!

    • stilist 08:34 25.julij 2020.

      Pri nas v treh dneh še enega specijalnega vijaka ne dobiš, če ga rabiš. Zato ne nakladaj...

    • marsal22 09:07 25.julij 2020.

      takšen mojster TREH dni je servis Šubelj ! Meni je zaribal motor 2x ker ni opazil, da pušča vodna črpalka ! Katastrofa , pa sama usta so ga !

    • Avatar cannaboom
      cannaboom 12:30 25.julij 2020.

      Željko Plavšić raje vrni denar ljudem na obali!!

    • Laznivi 16:01 25.julij 2020.

      Marshal22 ti pa tako glup da sploh nisi opazil lucke na armaturi da ni vode in to kar 2x ????

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 13:05 27.julij 2020.

      Nimajo vse znamke in vsi modeli lučko za nivo vode!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.