Slovenija
18386 ogledov

Med prenovo ni računal, da ga bodo udarili dodatni stroški

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 07:01 20.november 2018.

    kako se je življenje zakompliciralo in predvsem podražilo, v tej državi moraš imeti super službo, visoko plačo, delati cel dan in dosmrtni kredit, pa še ne znese ... če bi taka zakonodaja veljala za hiše socializma zgrajene kako drugače kot ...prikaži več v lastni režiji, bi bilo 3/4 brez hišnih številk, le kdo jo rabi, razen poštar

    • evelux 07:14 20.november 2018.

      Ni zakomplicirano politik moraš biti pa boš imel vse.... vse delajo z razlogom da boš na koncu popoln hlapec brez vsega ker pri nas se ne dela za državljane človečnosti počasi ne bo več ...samo molzi molzi

  • gregor51 08:54 20.november 2018.

    v prihodnosti pri nas verjetno ne boš smel tudi dreka splahnit ne da bi to potrdil nadzornik in ti izdal račun oz. pooblastilo ,da nisi prekomerno onesnažil okolico..se pravi en drek na dan ostalo bo globa

    • jakec1575 14:42 20.november 2018.

      ker nimamo dovolj nadzora v tej državi, so nam jo v 25 letih olupili kot banano.

    • Ludvik Miholic 20:37 27.november 2018.

      res zivite v Sloveniji v diktaturi jas sem si sam naredil v Skandinaviji hiso in to leseno ker pac tam se nezida imel sem samo gradbeno dovolenje in to je bilo vse inspektor je bil samo enkrat primeni ce nedelam ...prikaži več vecjo hiso kot sem zaprosil potem je se enkrat bila bancna inspekcija ce res delam hiso stem denarjem kot sem zaprosil banko in to je vse kdaj je bila hisa zgrajena je bil samo prevzem hise in ni stalo toliko kot moras placat v Sloveniji ker v Sloveniji te prej pokrade drzava preden je g

    • Ludvik Miholic 20:39 27.november 2018.

      mislim da se nimate obljubljene druge Svice kot so vam omenili ampak so vas naterali delat v tujino in zato imate take velike prispevke

  • Albatroz 10:36 20.november 2018.

    Saj ni problema ponižni narod Slovencev bo klonil kot vedno in pač plačevali. In samo jamrali.

  • shirley 19:44 22.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprečje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to počne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam lastnik. obiščite >> www.WebJob33.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.