Slovenija
176 ogledov

Obresti na depozite: rekorderju 17 tisoč evrov na mesec

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • s.i.k. 18:37 14.oktober 2015.

    . u pishuko. nimam zdele glih pojma KAJ je depozit. vem le , da so ( bile ) obresti za mali limitek lušne. zdaj pa vem , da za mali plusek dobiš 0,01 huhujojra Na meseC. ( morm zračunat kolk ...prikaži večk pride to na eno leto

  • blueone 23:43 14.oktober 2015.

    SAVA: Službo je med drugim pred časom v holdingu na primer dobila soproga prvega moža Zavarovalnice Triglav, popevkarica Pika Božič, ko je poskrbela za projekt glasbene animacije v Savini turistični divizijiA tudi glasbena animacija je potrebna, hmm me ...prikaži več zanima kako to zgleda??

  • Pepe007 13:08 14.oktober 2015.

    Nimam nekih izkušenj z depoziti... Ampak zdi se mi, da je članek luknjast, da kar smrdi. Rekorder je v letu X dobil izplačanih Y obresti in potem sklepajo, kak depozit je imel. Kaj pa če je imel večletno vezavo in ...prikaži več tam je verjetno izplačilo obresti na koncu obdobja? Pa še obrestna mera bi lahko bila iz bolj ugodnega časa za depozite... Mogoče je treba zneske "pokojnin" namesto na 1 leto preračunati na 5 ali 10 let...

  • Pivni 16:03 14.oktober 2015.

    stavim da je iz F21

  • Ferluci 16:33 14.oktober 2015.

    Podnaslov: Lani je prejelo....bla.. bla kar je 30% manj ko lani... ??? WTF?

  • s.i.k. 18:40 14.oktober 2015.

    . vsem , ki imajo tolk dnarja iskreno želim , da ga bodo lahko odnesli s seboj v večna lovišča

  • Johan Spohan 20:35 14.oktober 2015.

    Bumbar , ta več dnarja je v F1 al pa v patria formuli.

  • blueone 22:13 14.oktober 2015.

    ena statistika me ne zanima...bolj me zanima kaj je KOS naredil pri NLB za 874.000 evrovv NLB...kje so rezultati njegovega dela...saj se ga plačuje z mojim denarjem...saj redno plačujem davke in moji davki so šli v NLB

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.