Magazin /magazin/vip
53124 ogledov

Obtožbe na račun Miše Molk: Za 57 tisočakov plače ni želela več delati

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 09:16 19.maj 2023.

    Koga sploh še zanima ta vreča botoksa? Saj še govoriti ne more normalno... Ja, penzija je idealna rešitev

  • Avatar Leon
    Leon 08:52 19.maj 2023.

    Miša Molk ne more preživeti s 57.000 na leto ? Kaj poreče Borut ?

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:20 19.maj 2023.

    Koliko si jih želi iti v pokoj pa še ne morejo. Ta bi pa se kar hodila v službo . Dela pa že dolgo nič.

  • Žvižgač 10:19 19.maj 2023.

    Mene pa zanima, kako lahko prejemaš dodatek za nočno delo, ki ga ne opravljaš, plačo in uspešnost, če hodiš v službo in nič ne delaš, ali ona nima nadrejenih, ki upravljajo z javnimi sredstvi pri obračunavanju plač.

  • tlacan 08:56 19.maj 2023.

    Take plače si lahko privoščijo na naš račun, ker smo jim prisiljeni plačevati naročnino za nekaj kar ne potrebujemo.

  • kapibara 09:44 19.maj 2023.

    Napisala naj bi knjigo ?? Upam, da bo posebno poglavje življenje v garsonjeri ? tam v ulici zadaj gledališča v LJ, zaradi vročih poletij odprtih oknen in pritožbah sosedov, da nimajo nočnega miru.

  • Kmodri 21:12 19.maj 2023.

    Kura vseh kur!

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 12:09 19.maj 2023.

    Silikon Mausi je res "svojga dnarja vredna", vendar to ne pomeni, da jo lahko kar tako sem pa tja mečejo in ukinjajo...pa saj ni edina...Ti kreteni z NoreTv se pač obnašajo svojemu stanu primerno...kot pijana svojat na gmajni...

  • ivo5 16:22 19.maj 2023.

    Razvajeno babje ščene. Krivi so pa tisti, ki so to podpirali - dopustili.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:46 19.maj 2023.

    Sigurno bo zraven penzije še fušala, ker njenega life styla ne bo mogla furati samo z penzijo pa tudi, če ja najvišja. Meni grozna žensk, eni jo opevajo do onemoglosti.

  • norigolobizem 10:46 19.maj 2023.

    baba naj vrne vse nagrebljeno...

    • Ender3 12:47 19.maj 2023.

      Res je, vse naj donira SDSu. Oni so nori na denar in poleg naročnin potrebujejo tudi sponzorje..

    • norigolobizem 13:26 19.maj 2023.

      ender a te spet v hlačah tišči..😂

    • blayo 19:28 19.maj 2023.

      nori, saj bo vrnila, takoj za tabo. Torej nikoli.

  • joze95 11:33 19.maj 2023.

    To so svete krave, ki so imele kontakt z Josip Brozom kot mladenka, na stara leta pa moramo poslušati njihovo spakovanje. Pa še nekaj je takih, ki se rade pačijo pred Tv kamero!!! No za 57.000 EUR je lahko govoriti ...prikaži več o čustvih in socialnosti sfižene osebnosti!

    • Palson 17:34 19.maj 2023.

      To si pa skoraj janšo opisal... ampak ta še več pokasira.

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:46 04.junij 2023.

    Zblojena samovšečnost ne prinese nič dobrega

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:46 04.junij 2023.

    Bili so časi,ko si bil lahko na vrsti

  • rd2dmk2 07:36 20.maj 2023.

    drage komentatorke in nedragi ostali... ne se jezat na Molkovo, je ona kriva, če ji niso dali dela, dali so ji pa plačo in dodatke.. jezite se na nadzornike, ker niso šefov kaznovali. pa ne za zadnjih par mesecev. ne ...prikaži več ona ni delala nikol. jest podpiram nacionalno televizijo, ki bi na programu imela še kaj drugega kot reklame, ampak za moje plačilo zahtevam program kot je recimo vodni krog slovenije, oddaje v stilu avtombilnost, v petek zvečer, nedeljo popoldne. tuli so pa reklame boljš.

  • lojs 12:46 19.maj 2023.

    v klubu zapitih rtv jevcev ... begne (begunje-pbb) imajo vse podatke, ki so tajni, ali pa tudi ne, odvisno komu pridejo v roke ... nikogar ne obsojam za alkoholizem, ampak rtv je bil res čista pijanska greznica, kar pomeni za ...prikaži več babe - rit prodana ... kot sem že napovedal rtv-trdnjava se končno ruši, kar je skrajni čas ... nekako me spominja na igirice tower defence ali pa kingdom rush ... ko se bo porušilo, bodo določeni začeli delat

  • Avatar Zoran
    StarMačk 16:21 19.maj 2023.

    "Razložil sem ji, da v Sloveniji, Evropi in v Ameriki ni televizijskega novinarja, ki bi naredil samo 10 intervjujev na leto in prejel plačo vrtoglavih 57.600 evrov,"... Vprašanje Valentinu Arehu! Koliko nekdo, ki naj bi imel letno vrtoglavih 57.600 evrov ...prikaži več plače, kot trdi sam, dobi dejansko izplačano na svoj osebni račun? Torej, če želimo moralizirati, potem moramo problematizirati neko drug znesek, saj 57.600 bruto ni vsota, ki jo dobi zaposleni, ampak se zraven omasti še nekdo, če se ne motim!?

    • stinger 18:27 19.maj 2023.

      Recimo 2500e mesečno neto. Ni slabo za nič delat. Sicer pa stara skoraj 70 let, 10 let prepozno za penzijo.

    • lojs 18:33 19.maj 2023.

      57.000 je bruto znesek, ki ga plača ustanova ali firma + bruto na bruto prispevki (kdo se omasti?), ki se sploh nikoli ne omenja, se pravi najbrž preko 80.000 na koncu ... če smo objektivni je pri nas tako majhen ...prikaži več trg, da so za tako ustanovo kot je javna rtv, to ZELO veliki zneski ... da smo pošteni , pa miška gor dol, plastična, ne vem kakšna lepotica ... soldi so soldi, ki jih plačamo mi plačniki prispevka ... gledanost pa vemo kakšna je

    • blayo 19:26 19.maj 2023.

      2720 EUR /mesec neto in to brez potnih stroškov in malice. Malica nanese še okoli 120 EUR/mesec, potnih stroškov se ji pa tudi kar nabere verjetno. Torej 3000 EUR/mesec, meni se to ne zdi slabo za SLO novinarja/novinarko. To je ...prikaži več naravnost odlična plača, že posebej ker ni pogojena z uspešnostjo, to je gledanost njenih oddaj - dobi enako če jo gleda 100.000 ljudi ali pa nobeden.

  • lojs 13:39 19.maj 2023.

    na katera je lepaša nasliki una spodaj ali zgoraj?

    • Svobodnež 13:57 19.maj 2023.

      V katerem jeziku pa pišeš, lojs?

    • lojs 14:13 19.maj 2023.

      Žurnal24 je objavil dve fotki, dveh žensk. Vprašal sem, katera je lepša. Je še kakšna napaka, al bo u redu izdelek?

    • Svobodnež 14:43 19.maj 2023.

      No vidiš, če se malce potrudiš, pa gre!

    • lojs 14:52 19.maj 2023.

      Nisi odgovoril, katera je lepša. To je sicer drugorazredna tema, ker se danes dogaja marsikaj bolj pomembnega. ... sicer pa kakor za koga

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.