Slovenija
18731 ogledov

"Obupan oče kliče: Pridite učit moje otroke. Ne vem, kako naj jih nahranim"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • titty 15:50 27.marec 2020.

    Gospa Ogulin, moj poklon. Brez vas bi bilose vec otrok/druzin res bogih. Ostanite zdrava!

  • titty 15:50 27.marec 2020.

    Gospa Ogulin, moj poklon. Brez vas bi bilose vec otrok/druzin res bogih. Ostanite zdrava!

  • Zdravko Galičič 15:58 27.marec 2020.

    Socialna služba je pri nas v ogrevanih pisarnah. Nagnati jih je treba na teren ali odpustiti! Že dolgo nič ne dela, kot bi bilo potrebno. Reorganizacija vseh javnih služb. Eni so še vedno v socializmu, drugi v kapitalizmu, plača pa ...prikaži več je za vse enaka. Bodimo doma!

  • munja 17:43 27.marec 2020.

    Mnogi so potrebni takojšnje pomoči, ampak ponavadi se oglašajo takšni, ki se niso sposobni niti malo organizirat, pa kaj sami nardit, ker se jim enostavno ne da. Samo čakajo, če bo kaj od kod priletelo. Ne govorim o primeru v ...prikaži več v članku, ampak nasplošno.

  • Naklonsky 16:12 27.marec 2020.

    Malo manj čikov in alkohola, pa še kakšen pečen kruh iz moke, pa bo šlo. Jasno, so tudi posamezniki ki tega zaradi različnih težav ne zmorejo - in samo tistim pomagat!

    • Janez_53 18:10 27.marec 2020.

      A poznaš ti še kakšen drugačen kruh, kakor pečen iz moke??? Mogoče takšnega, ki raste na drevesu?

    • Naklonsky 19:32 27.marec 2020.

      Janez, zate ki ne razumeš: z moke, ki jo imaš doma ali jo kupiš v trgovini. Nekateri so (ste) pač preleni, da bi si sami spekli kruh.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.