Slovenija
368 ogledov

Očetovski dopust: še tretji nateg?

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 10:15 14.januar 2016.

    Ne da ne vedo, nikoli niso niti vedel kaj delajo - saj veš tiste iz Yuge : Ja nisam došal da radim nego da zaradim in nihče me ne mora tako malo plačat kot jaz lahko malo delam in taki ...prikaži veči nam krojijo zakone.

  • Avatar Bianca Zvorc
    Bianca Zvorc 18:51 14.januar 2016.

    To NE bo držalo... V Nemčiji zavarovanje ne sponzorira IVF, v Slovebiji jih imamo 6 zastonj! USA žesnke dobijo neplačan dopust ob rojstvu dojenčka 6 TEDNOV... in izgubijo največkrat službo... Očitno nimate pojma v kaki socilani državi še vedno živimo... ...prikaži več No sicer javni sektor 50% bi trebalo na ceste razen policiji ki res rabijo bolje plačano delo... in ker je Sloevnija v čistem kaosu ampak ostali prelagalci paprijev pa adijos... Naj vidijo kako si je teko služiti kruh ko konretno moraš nekaj delati... A mama dela ko oče dobi ta dopust plačani?! Ker sme slišala da je v Slovebiji SEKSIZEM pri zaposlovanju postal problem, moške najamejo raje čeprav so žesnke bolj kvalificirane in boljše...

  • dragec 10:50 14.januar 2016.

    To je iz SLO, moj čavez, apropo vezano na pleškota

  • Janez_53 12:09 14.januar 2016.

    Malce poglej po zahodnih uspešnih državah, pa boš videl, koliko porodniškega dopusta imajo matere in očetje tam. Boš zelo neprijetno presenečen!

  • novispenjac 12:32 14.januar 2016.

    ne bom presenečen, še posebej pa ne neprijetno. Zahodnjaki imajo dosti več plačanega dopusta za nego otrok (plača država, ni breme delodajalcev. Hkrati taisti zahodnjaki pred OECD nam sporočajo, da imamo preveč odsotnosti za otroke...

  • Avatar čavez
    čavez 15:15 14.januar 2016.

    Dragec tebe sem pozabu omenit da zraven spadaš,

  • Papaja Popi 09:02 14.januar 2016.

    Birokrati sploh ne vedo kaj delajo.

  • novispenjac 09:11 14.januar 2016.

    Za družino gre! Kje je sedaj referendumsko telo g. Primca? korist otroka je, da je oče z njim tudi po 3.letu...

  • novispenjac 21:33 14.januar 2016.

    @bianca Zvorc: preden se hudujete malce preverite dejstva. Seksizem (verjetno mislite diskriminacija) pa ni postala, ampak je od nekdaj problem. Še link, da operiramo z dejsti:http://www.thelocal.de/jobs/article/german-parental-leave-our-guide

  • sprehajalec 09:55 14.januar 2016.

    Birokrati opravičujejo svoj obstoj oziroma eden izmed njih si je zaželel tega dopusta, vse skupaj pa podkrepil z "za otroka gre" floskulo. Ta dopust je namenjen samo Javnemu sektorju.

  • kapibara 14:40 14.januar 2016.

    .. še tretji nateg.. - če so očetje, do sedaj nategavali mame, jih je pa v opozorilo, sedaj netagnila država...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.