Slovenija
175422 ogledov

Od 1. aprila velika novost za starše

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boschtjan Zupanchich 07:52 23.marec 2023.

    Ta novi jugovićći imajo inkubacijsko dobo cca 3 mesece, tako hitro rojevajo te ta nove migroske , da komaj sproti ven hodijo, .... torej bodo te novosti predvsem za njih , za Slovence pa bolj slabo ....

    • rd2dmk2 08:34 23.marec 2023.

      boštjan, pa saj ste si zaželi kubank, torej kaj čakate, brž pa bo.. pa še v muslimansko vero naj prestopite pa boste vsak lahk imel jih ene par, ost ekot švedi doma z bajno plačo in pol ducata kockastih - ...prikaži več- šahovskih otrok. kako ti zgledajo pa lahk zveste v knjigi ericha kastnerja.

  • Fredi34 10:04 23.marec 2023.

    Imam 2 otroka in lahko povem, da teh 60 dni je enostavno metanje denarja skozi okno. Ne rečem prve 14 dni ko pride mama in otrok iz porodnišnice, ampak kasneje je vse brez veze. V tistih časih je ta dopust ...prikaži več veljal 30 dni do otrokovega 6tega leta. Ko sem v službi relekel da bom imel 10 dni očetovskega, so me debelo, da ne rečem jezno gledali, hkrati pa sem doživel opazke, saj tvoj otrok kmalu gre v šolo... Skratka vse skupaj je nesmiselno.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 00:47 24.marec 2023.

    Ja pa kaj še? Naj še dojiti moški začnejo? Ne vem od kje bomo dobili denar za vse te novosti.

  • Kren2 01:20 24.marec 2023.

    V času prvih mesecev po rojstvu je še kako pomembno prisotnost obeh staršev!Enim je pač lepše v službi kot doma,žalostno!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.