Slovenija
57412 ogledov

Od danes nova pravila, vrnitev z dopusta se lahko zaplete

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dusan72 07:47 15.julij 2021.

    Dejansko so enaki pogoji že par mesecev, samo da se pišejo novi članki. V zakup sem vzel hitri test pred odhodom na dopust in hitri test pred vrnitvijo v SLO, Za 3-4 lansko družino dobrih 100e stroška, kar je še ...prikaži veče vedno "zastonj" proti nepreverjenemu cepljenju z gensko manipulacijo. NE, HVALA!

    • evelux 08:22 15.julij 2021.

      Dušan 72 se strinjam popolnoma.....

    • oneh 08:32 15.julij 2021.

      Tudi virus izvede gensko manipulacijo. Poleg tega pa lahko povzroči še marsikaj drugega. Tak da- genske manipulacije se ne boš rešil, denarja pa si se.

    • asmas1965 14:17 15.julij 2021.

      dušan zakaj pa nisi protestiral,ko si bil cepljen proti črnim kozam,ošpicam,mumpsu...moj sosed ki ga oče ni dal cepit je pri 45 fasal ošpice od otroka in so ga komaj rešili.sicer pa vsak ve zase najbolj bolno pa se mi zdi ...prikaži več da s svojim komentarjem prepričuješ druge.Če se nočeš cepit to zadrži zase

    • evelux 14:24 15.julij 2021.

      asmas a se ti tudi zdi bolno v nasprotni smeri ce koga prepricujes v cepljenje ... ali ....

    • asmas1965 15:09 15.julij 2021.

      če bi vse prebral bi videl,da nikogar ne silim v ceplenje.sem samo opisal dejstvo oz problem,ki ga je imel sosed,ki ni bil cepljen.če se kdo hoče cepit naj se in če se nekdo noče je to njegov problem.vsak ve zase ...prikaži več in vsak naj svoje ortodoksno prepričanje zadrži zase

    • dusan72 22:51 15.julij 2021.

      @asmas. Nihče ne protestira ampak cepiva za bolezni, ki jih omenjaš so bila dejansko oslabljeni virusi teh bolezni. Toliko, da je po špikanju telo samo začelo izdelovati protitelesa. Sem bil tudi sam cepljen za vse zgoraj navedeno. No, pri COVIDU ...prikaži več so "cepiva" nekaj drugega in prav se mi zdi, da se lahko sam odločam ali se bom cepil ali ne.

    • dusan72 22:52 15.julij 2021.

      Če prištejem še, da imam dnevno kar precej stikov z ljudmi, ki so se cepili pa je odnos med "ni bilo nič" in sem imel hude težav" približno 50:50, pa da ponavadi cepivo rabi 4-10 let, da je testirano in ...prikaži več odobreno za uporabo, tukaj se je pa to zgodilo prej kot v enem letu.. verjetno upravičeno dvomim,

  • marko2 07:57 15.julij 2021.

    Bog odpusti jim,saj ne vedo kaj delajo

  • Robert_Lea 10:04 15.julij 2021.

    V zadnjih 4 tednih sem prejel 27346 EUR od dela s krajšim delovnim časom od doma. To službo sem dobil pred dvema mesecema in v prvem mesecu sem brez spletnih izkušenj prejel 20569 EUR. ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar jate
    jate 16:53 15.julij 2021.

    ma daj ne serite

  • Toni 11:32 15.julij 2021.

    SLO turisti pridejo z dopusta iz rdečih držav z letom v Italijo in potem domov, v Slovenijo. Nihče jih ne kontrolira. Samo v vednost, da se ne bomo jeseni čudili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.