Svet
44 ogledov

Od jutri naprej dražje, poleti še ena podražitev

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MihaPu 21:00 02.april 2017.

    Teran, "Kravata" (ki je iz Francije ne pa iz ustašalanda), Kranjska klobasa, RIJEKA (to je naša pa naši politiki nič ne ukrenejo), ... ne bom sploh našteval kdo je tat in krade, ker je to vidno. Hrvat je tat in ...prikaži več konec. Pa tudi lepše morje in doživetje obstaja v Italiji na drugi strani, Španija in Grčija. Hrvaški tatovi pač če hočejo krasti drugim potem naj si obrišejo sezono pod nosom.

  • zdrej 16:49 03.april 2017.

    Ti kar pojdi. Jaz bi se peljal :-).

  • MihaPu 14:27 02.april 2017.

    Naj bo 500 eur cestnina, tako in tako večina več ne bi šla k njim v ustaško morje :) Who cares? Obstaja več lepših destinacij kot pa da tem tatovom, ki si hočejo prilastiti vse tuje kot da je njihovo. Hrvat je tat.

  • Avatar Leon
    Leon 15:27 02.april 2017.

    Od jutri naprej dražje, poleti še ena podražitev.............vse to bo zmanjšalo gnečo na hrvaškem .

  • rogixl 16:16 02.april 2017.

    Leon, dokler bodo tja drveli neumni Slovenci še ne bo krize.

  • AnzeSmolej 16:34 02.april 2017.

    Zakaj mi ne naredimo isto? Itak nimamo NIČ od teh ki samo prečkajo sloveniastan razen cestnin pa kak sendvič na petrolu.

  • antitrust 16:41 02.april 2017.

    Juhu, mi pa s 1.5. tedenske vinjete podražimo za 50%, naj nam švabi pustijo malo cvenka, ki je namenjen hrčkom !

  • Mateja Horvat 20:21 02.april 2017.

    več vas bo ostalo v sloveniji bolj čisto morje bo ..... jaz grem na hrvaško , pa če za 1000 % dvignejo cene cestnin .....

  • Laznivi 20:37 02.april 2017.

    Problem je ker sploh nimamo kaj podraziti razen kozjih stez skozi koper do meje in stez do jelsan....mi smo se v dobi konskih upreg...

  • Laznivi 20:39 02.april 2017.

    Ce hocejo postati pravi tatovi morajo prej priti v slovenijo na izobrazevanje in nato na vsakoletno posodabljanje novih tehnik

  • Igorgeus 12:48 03.april 2017.

    Če pa folk tja hodi ne glede na cene.

  • zdrej 16:50 03.april 2017.

    Domačim pa vrnemo pri plačilu cestnine. Saj zdaj je to dovoljeno.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:59 03.april 2017.

    Sam dražit znajo. Da bi pa kej na dobrobit turistov mislil pa ni šans... boli jih k...... Lepe se delajo samo ko je denar v igri.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.