Slovenija
18744 ogledov

Še razrahljani ukrepi, a nove obveznosti glede pogojev PCT

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ivo 21:06 20.junij 2021.

    V trgovskih centrih pri nas ("na kmetih") je skoraj pol ljudi brez mask po trgovinah, ostalim pa visijo z ušes. Važno, da Hrvaški zdravstveni sistem spet služi na Slovencih s testi!

    • dusan72 01:59 21.junij 2021.

      Ja, ampak po zaslugi naših "briht". V petek sem šel za par dni pokosit travo okoli bajte (od strica) in računal, da se v neseljo popoldan vračam. Dobro, da sem se šel v soboto "prijavit" in mi je una v ...prikaži več turistični agenciji povedala, da so čez noč postali oranžni. Grem googlat, kličem par številk (nijz, mzz..), da mi svetujejo kaj in kako, pa itak klasika.... Delovni čas PON-PET 8h-16h, naši veleumi pa sprejmejo neko faking spremembo v petek pol ure pred polnočjo in se lahko cel vikend samo jebeš.

    • kontrahan 06:08 21.junij 2021.

      jj izvoljen, pa je treba iz xxxxxx ljudi takoj zmanjšat druženje na 50 ljudi. Po moje ni bilo več ovac na "volitvah".

    • blayo 09:56 21.junij 2021.

      Dusan, tale stric ma pa velik trave za bajto.

    • blayo 09:58 21.junij 2021.

      Ivo, si koga opozoril na to? Verjetno ne, ane? Te je preveč strah, da bi te kakšna mamca z marelo po buč, pa premalo strah gripe/kazni...

    • Ivo 21:51 21.junij 2021.

      Blayo zakaj bi jaz koga opozarjal?!? Kaj sem jaz policaj ali kaj? Boli mene, naj se prekužuje populacija, samo smešno mi je poslušat tele po TV kako serjejo o nekih karantenah in testih, a boli koga kurac za Janeza ali ...prikaži več Milana ali Bojano! Kradejo čas, ko bi lahko kakšno kvalitetno serijo vrteli po TVju!

    • blayo 22:01 21.junij 2021.

      Nič bat, tudi to da ti ne opozarjaš in to da na vasi polovica ne nosi mask v štacuni je vse vkalkulirano. Ti ki živijo na vasi v 90% ne grejo ven iz vasi, tako da če kdo v vas ...prikaži več prinese kaj, je največ kar se lahko zgodi to, da se vsi vaščani okužijo. Nobene panike...

    • Ivo 16:03 23.junij 2021.

      Nobeden ni nič prinesel, samo TV je pa še zmeraj zaseden z grdimi facami, namesto da bi gledali kakšne hollywoodske lepotičke!

    • blayo 17:00 23.junij 2021.

      Ja, nihče ne prinese, dokler ne prinese. Tako kot je bilo v DSO-jih... vse lepo in OK, dokler eden ni prinesel notri, potem pa štala in panika...

    • kontrahan 22:38 23.junij 2021.

      blayo daj odrasti in ne verjemi vse, kar ti ovce nakladajo.

    • blayo 23:08 23.junij 2021.

      Torej po tvoje se v DSO-jih niso okužili od zunaj? Po tvoje se v DSO-jih virus zelo slabo širi. Žal ne verjamem kar mi ovca naklada.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.