Avto
6203 ogledov

Od standarda euro 6 ima narava malo, lastnik pa predvsem stroške

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 14:44 29.avgust 2015.

    Še dobro, da so taki primitivci, kot si ti v manjšini.

  • vzev 17:26 29.avgust 2015.

    Najbolj važno je, da je kupec avta zadovoljen. In meni ne bo čisto nič večje zadovoljstvo če bo kak gram več v zraku, ker tudi ne bo nobene razlike. Če še nadaljnjih 50 let vozimo avte, ki imajo samo EURO3 ...prikaži več pa ne bo v zraku nič slabše kot sedaj. Zrak se še vsaj kakšnih 100 let ne bo tako poslabšal. Potem pa tako nobenega, ki sedaj tule pišemo ne bo več na svetu.

  • vzev 17:26 29.avgust 2015.

    *manj v zraku

  • Papaja Popi 11:26 28.avgust 2015.

    Takšni standardi so samo pesek v oči , da se več zasluži.Plačamo pa tako vozniki.

  • puys 11:29 28.avgust 2015.

    CO2 davek je nateg desetletja. Sicer pa je pri avtomobilih enaka zadeva kot v hiši... vlagaš tisoče evrov v izolacijo, čeprav bi za gretje in hlajenje v končni fazi porabil majn oz. bi se za ta znesek lahko grel 10 ...prikaži več ali več let. V 10 letih pa bo itak potrebno spet menjati izolacijo :)

  • alibaba 16:21 28.avgust 2015.

    Birokratom zaposlenim preko poznanstev je pač treba dati nekaj delat.Potem pa nastajajo takšna nepotrebna sranja!

  • fireblade 23:26 29.avgust 2015.

    kupim samo dizla z eu3. DPF pa razne loputke in senzorčke naj si eu gospoda nekam vtakne.

  • vzev 11:32 28.avgust 2015.

    Nikoli me ni zanimalo kakšen EURO ima avto. Prav tako pri nakupu nikoli ne gledam na koliko gramov izpuha ima. Ker mi je to popolnoma brezveze. Avto mora imeti čim več konjev (minimalno 150), mora iti na bencin pa da ...prikaži več mi je vožnja in izgled všeč. Druga me pa ne zanima

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.