Vizita za živali /vizita-za-zivali/novice
3465 ogledov

Pripeljemo jih v Slovenijo, v stanovanje, na kavč...

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 11:53 27.junij 2018.

    Najbolj me razjezi, ko nekdo reče, da se ne da! Vse se da, če se hoče. Tudi z bosanskimi psi ni nič narobe. Psi kot psi. Vsi so kardelna bitja. Nastane pa problem, ko človek NE ZNA biti vodja kardela, ...prikaži več ko ČLOVEK ni pripravljen vložiti v psa ne denarja, še manj pa časa! Da ne govorim, da ljudje MISLIJO, da vedo vse o psih, ugotavljam pa, da NIMAJO POJMA, pa čeprav imajo že drugega ali celo tretjega psa. Sama sem se učila od vseh 6 psov, ki sem jih imela-trenutno imam 2. Pa še vedno NE VEM vsega!

    • arabela 19:42 09.julij 2018.

      res je, se absolutno strinjam! bi pa predlagala še pregled kakšne druge literature kot pa tiste od cesar millana (brez zamere) :)

    • Avatar ovca
      ovca 08:37 23.avgust 2018.

      arabela, človek se uči od psov. So zelo dobri učitelji. Samo za to pa moraš znati bistveno kaj več, kot brati. Brez zamere :)

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:48 27.junij 2018.

    Kužek ni igrača ampak je živo bitje,ki zahteva veliko časa in nege.Kolkor ti vložiš svojega v kužka,tolk ti on vrne.Tist,ki pa pse kupujejo zarad mode in fency-shmencya,pa niso vredni,da bi jih pes poscal!!

  • matjaz81 22:19 08.julij 2018.

    Pa kaj spet neumnosti pisete...kdo vam spet mozgane pere? mojpes.si al Horjul party? Za nastalo situacijo v slo smo krivi mi slovenci...nepremisljeno kupujemo zivali...predvsem od steperjev in preprodajalcev t.i. cistokrvne brez rodovnika ki so v bistvu mesancki...mi pa jih placamo ...prikaži več kot rodovniske. Kaksne probleme dobimo poleg takega psa je druga zgodba! Dokler zakonodaja dovoljuje tako zasluzkarstvo in zanemarjaje zivali bo pac tako! Pocistimo pred svojim pragom...pol pa dalje!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.