Slovenija
41 ogledov

Odkril dvakrat plačan račun

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Šemefuky 22:59 08.september 2013.

    Bravo Miško vse zatoži, kot si Maliya. Še malo pa boš šel k zumbotu prosit, če mu lahko čevle pucaš. Pazi edino, da niso Grafistu ali Electi kaj dvakrat plačali, ker se bi malo zameril tvojim angelom.

  • Marjan Valič 04:41 09.september 2013.

    sram me je kaj se u naši prelepi sloveniji dogaja

  • colibri 06:30 09.september 2013.

    KAJ PA ČASAR IN BABIČ ??????

  • stela 07:41 09.september 2013.

    To da REČE da je našel račun v bistvu še ni rečen da je res......??

  • olaf 08:11 09.september 2013.

    Ta tako laže, da še sebi verjame. Kdaj naj bi to odkril? Na primopredaji ni, v soboto se je prišel samo slikat v Luko in ni imel vpogledov v račune, danes še ni vstal. Torej?

  • Slodej 08:12 09.september 2013.

    Karkoli je dvakrat, je verjetno naredil kar Gašpar Gašpar sam... Ni pa hotel sprejeti vloge reševalca Probanke in Factor banke in ko je za to izvedel Chuck Norris, je zavrnil tudi on :( http://bit.ly/15PtyzJ

  • MZupan 09:27 09.september 2013.

    ...no, saj vemo, kdo je tudi zapufan. Očka od Damjančka in Jurčka. Tanartaboljši manager!

  • Veteran 09:36 09.september 2013.

    To, da je odkril dvakrat plačan račun in ne odkrije kdo je to so samo "lari afari". Lahko bi bil tudi Guberac ampak tega ne bo povedal, ker ne sme!

  • ennanova 09:36 09.september 2013.

    Kaj se nam dogaja? – 3.Ali lahko en sam norec povleče milijone v vojno in brezno? Norec že ne, Veliki Drugi pač. Prav kot Drugi je Hitler prepričan, da ima vselej prav. In ker ima vselej prav, ne potrebuje ...prikaži več nasvetov drugih ljudi. Kar je logično; nihče ne more svetovati človeku, ki ima vselej prav. Torej …http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/1160-kaj-se-nam-dogaja--3

  • jocif 11:25 09.september 2013.

    Kako to, da kot izčun pomorec ni postal kapitan ladje, če je res tako sposoben? Semi zdi, da je le navaden govezdač!

  • pesjan 11:53 09.september 2013.

    MOna ma taki alibi dA ŽE SAM SEBI VERJAME KAJ GOVORI ?

  • ennanova 13:33 09.september 2013.

    Na koncu se vse zvede na politikoKo sem se lotil pisanja o diktaturi večine, sem imel v mislih osebni pogled. Kot ponavadi sem pustil mislim prosto teči in vsebini, da se razvija po svoje. Nastal je politični pogled, ki ...prikaži več ga nisem imel v mislih. Kar nastal je. Politika se je vmešala v moje pisanje …http://za-misli.si/kolumne/gregor-hrovatin/1161-na-koncu-se-vse-zvede-na-politiko-na-koncu-se-vse-zvede-na-politiko

  • Floki123 07:53 09.september 2013.

    Mislim???!!!Če je naloga direktorja, da išče dvakrat plačane račune.......? In potem se še s tem hvali.Ta res nima pojma!To je tko, kot da bi se direktor Revoza pohvalu, da zna svečko zamenjat v avtu!

  • Simona Lozinšek 13:04 09.september 2013.

    ČLOVEKA NE POZNAM, ŠELE PRED KRATKIM SEM OPAZILA NJEGOVO IME, KAJ SE DOGAJA S TO SLOVENIJO??? DRUGA ŠVICA, HEHEHE JA ZA NEKATERE JE RES, TI LJUDJE, KI NAS VODIJO ŠE SAMI NE VEDO KAKO IN KAJ, SPLOH PA NE VEDO, ...prikaži več KOGA BI ŠE DALI NA POLOŽAJ, DA BI LAHKO ŠVERCALI, KRADLI SVOJIM OVČICAM

  • stars45 13:16 09.september 2013.

    Čisto slučajno ta ugledni gospod ne bo preverjal obdobja, ko je bil predsednik nadzornega sveta POPOVIĆ in čisto slučajno je bil Popović že za vikend pri njemu v pisarni v Luki....Gospod GGM, pokažite s pokončno držo, da znate nekaj narediti, ...prikaži več kar bo Luki zagotovilo obstoj in razvoj...kajti vsi smo dovolj pametni in vsi se znamo okvarjati s preteklostjo....graditi pa moramo danes in jutri!!!

  • MZupan 09:20 09.september 2013.

    A ni tale gospod gospod hotel biti župan Pirana, pa se mu ravno ni izšlo. Malce me spominja tudi na tistega bivšega župana Lenarda (ki je sedaj nepovezan poslanec, ker so ga nagnali iz Državljanske liste). Zapufan OSEBNO DO KONCA ...prikaži več in tak bi vodil gospodarsko družbo... Ni čudno, da je Slovenija v buli, saj imamo same take cvetke v politiki in tudi gospodarstvu (seveda v firmah v delnem ali popolnem državnem lastništvu).

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 23:41 08.september 2013.

    Koperskih svetih krav, ki so odvažale denar iz LK ne bo tikal. Iskal bo sardonče, rumenomodre tune pa pustil da plavajo naprej. Že iz tega kaj bo preveril se vidi da določenih ne bo niti tikal, ker se mu zaprejo ...prikaži več vrata na obali poslije posla sa Lukom.

  • suzana.kos 14:20 09.september 2013.

    če bi dvojni Gašper rad, da mu kdo kaj verjame, naj neha toliko govoriti, če pa že odpre usta, naj bo konkreten in naj ne mlati toliko prazne slame... to velja tudi za njegovega sponzorja Popoviča. dva struškota za finance, ...prikaži več ampak žal le tiste, ki so povezane z njunim žepom

  • gornik 22:35 15.september 2013.

    Ka pa na Senicata si pa že pozabil ,bednik skorumpirani.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.