Slovenija
5624 ogledov

NSi dala košarico koaliciji Marjana Šarca

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jezero 06:42 17.julij 2018.

    Vsi smo vedeli, da bo JANŠA potegnil to potezo, le Šarec z združbo zgleda, da ne. Če ni to skupinska igra. Sicer pa se s takim tipom, ki po nalogu Janša odstrani Ljudmilo, resni ljudje ne bi smeli dogovarjati. Služabnik ...prikaži večk ostane Janšev pucflek ( po Hašku). Beda.

  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 06:47 17.julij 2018.

    NSi misli resno - Larifari! Pogajali so se s figo v žepu. Saj so že pre vedeli s kom se pogajajo, sedaj pa "bluzijo", da koalicija 6strank ne more biti stabilna - zakaj ste se papogajali? Tvezijo o tem, kaj ...prikaži več vseso uspeli vnesti v koalicijsko pogodbo - in potem je ne podpišejo??? Pogajali so se zato, da bodo laho potem rekli:"Mi smo se vsaj pogovarjali, za razliko od drugih."- Mislimo resno LOL Sedaj pa nazaj Ivanu v naročje.

  • cvetop 21:42 16.julij 2018.

    Pricakovano....

  • wingspan15 08:42 17.julij 2018.

    Vse skupaj je bilo z Janšo dogovorjeno že na začetku. Janša ve, da ne bo mogel sestaviti vlade, zato pričakuje ponovne volitve, na katerih bi NSI dobila več glasov, kar pa je po moje sanjaj svinja o kukuruzu. Šarec, čeprav ...prikaži več mi ni všeč, je naredil generalno napako, ker k sodelovanju ni povabil levice.

  • Spark 05:27 17.julij 2018.

    [ Nove predčasne volitve po njegovem mnenju ne bi dale bistveno drugačnih rezultatov ... ] Pa še kako bi/bodo bili drugačni. Preštevali se boste po izpadu iz parlamenta nazadnjaki.

  • franke 22:04 16.julij 2018.

    JANŠEV VAJENEC SI JE PREMISLU PO DIKTATU ŠEFA.

    • tomaz 22:42 16.julij 2018.

      Glede na zadnje javno mnenjske ankete, pričakuje, da bi na pronovnih volitvah več iztržil...zato pa je Ljudmila rekla ne, ker se teh igric noče it ...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:42 16.julij 2018.

    Tonin je naredu,kar mu je naroču plešati "šok",zavlačeval je s cajtom in "glumio majmuna",kar roko na srce tut tko zgleda,in stvar pripeljal na točko,kjer spet "šok" pobere novo zmago na ponovljenih volitvah,ampak pozablja pa Tonin,da je po najnovejši anketi na ...prikaži več izhodu iz parlamenta!

  • vladek 06:45 17.julij 2018.

    Krščanski demokrati in komunisti pa res ne pašejo skupaj

  • matermila 07:28 17.julij 2018.

    Šarec,vesele počitnice želim.

  • dd 13:34 17.julij 2018.

    Slovenijo naj bi vodil nek zelenec, ki ima samo velik ego, izkušenj in znanja pa nič. Zraven njega pa so vsi poraženci, ki so bili nekoč že na oblasti. Res se nam obeta rožnata prihodnost, pa ja.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 18:35 17.julij 2018.

    Super! Slovencem že ne bo lopovska RKC cerkev komandirala! Ta cerkveni naj se preselijo v Vatikan in naj tam jebejo folk, nas Slovence pa naj pustijo pri miru!

  • Resnica 21:49 16.julij 2018.

    Dokler drzava sistemsko krsi clovekove pravice neglede katera politicna opcija je na oblasti me ne zanima.Niti kazenske ovadbe niso hoteli sprejeti na PU.Celje in sele po pritozbi na MNZ.so upostevali moje pravice.Svinjarija!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.