Slovenija
14421 ogledov

Drastičen porast odločb za posebne potrebe, to je razlog

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marsha_Coleman 13:21 04.april 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Ivo 09:54 04.april 2022.

    Kje so zdaj tisti starši, ki tako pljuvajo čez učitelje? Očitno nam staršem le ni šlo tako dobro v vlogi učiteljev...

  • Majazmaja 10:50 04.april 2022.

    Mene pa samo zanima, kaj se zgodi s posebnimi potrebami, ko gredo otroci v srednjo šolo. Ali kasneje na faks ali pa v službo. Tam tudi uveljavljajo ''posebne potrebe''? Npr. v službi, da ne smejo biti pod stresom, da mora ...prikaži več biti temperatura točno 23 stopinj, da miza ne sme biti iz umetne mase, da ne more delati pred 11h in po 14h itd.?

  • h4ck3r 08:47 04.april 2022.

    Pa dajte kdo izjavo da so programi preobsežni in prezahtevni, naj raje gre ponavljat OŠ. Glede na zniževanje standardov izobraževanja, razen tujih jezikov, ki se res da večajo, se stremi k temu, da se otroku na 1001 dodaten način prestavi ...prikaži več snov. 1+1=2 na rabim sedaj 3 ure dodatnih razlag pa slikic, pa zgodbic, da bo otrok to razumel. Poleg tega se najde še potem %, ki pa tega še vedno ne razume...takšni so pač potem res za šolo s posebnimi potrebami, ampak za šolo in ne znotraj razreda.

  • miho 07:19 04.april 2022.

    Jaz pa mislim, da je razlog v tem, da matere rodijo otroke vse pozneje, tudi že po 40. letu, kar povečuje verjetnost, da rodijo otroke z zdravstvenimi težavami. To se bo kasneje, čez desetletja, pokazalo na zdravju celotnih populacij. Žalostno. ...prikaži več Nisem proti višjemu izobraževanju in karieram žensk, vendar pa se je treba zavedati, da je obdobje, ko so ženske plodne in zmožne donositi zdrave otroke, zelo omejeno. Takšna je pač narava in tega se ne da spremeniti.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 07:37 04.april 2022.

      Jaz ravno mlado punco poznam ki ima otroka z posebnimi potrebami oz. ne eno vsi ti otroci iz našega kraja so rodile ko so bile še rosno mlade cca 20 let stare ,po 40 letu ženska ima ženska lahko probleme ...prikaži več zgolj zaradi nezdravega življenja .tudi podedujejo lahko slabe gene ampak po 40 letu ki jih zelo veliko poznam imajo otroke fenomenalne in bi rekel da so otroci še boljši,ampak narava je naravače se prepuščaš neki statistiki je to larifari

    • h4ck3r 08:44 04.april 2022.

      Kakšne fizične težave neki...to so posebne potrebe, ker imajo starši višje zahteve, starši presedijo zraven otroka veliko preveč časa, ker kaj pa če nekaj ne bo znal. Večina se tako ne zaveda, da nenenha pomoč in kontrola v smilsu "si ...prikaži več naredil nalogo, si naredil prav, itd." samo škoduje samostojnosti in razvoju otroka v smislu odgovornosti. V večini so starši preobremenjeni (zaradi sebe) in je pač lažje otroku priskrbet potrdilo.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:58 04.april 2022.

      h4ck3r,zelo dobro povedano

    • munja 09:41 04.april 2022.

      Če so otroci potrebni pomoči, naj jim strokovnjaki čimprej pomagajo, ne pa jamrat po medijih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.