Slovenija
14912 ogledov

Odločitev je padla: Ljudje se morajo zaradi ogroženosti preseliti

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:37 21.oktober 2023.

    Končno ena pametna odločitev! Razumem, da je ljudem grozno, da se bodo morali odseliti, pa vendar, če hočejo varnost, tako pač je. Sklepam pa, da imajo pod določenimi pogoji možnost ostati v svoji nepremičninah in s tem ogrožati svojo varnost.

    • vzev 17:11 21.oktober 2023.

      Rajši vidim, da me vsakih par let poplavi, kot pa da bi se moral seliti v naselje, kjer imaš soseda na vsaki strani, takoj za svojo mejo. Vsi vemo, da bodo gradili hiše zraven hiše. In tukaj pa potem nimaš svoje svobode.

    • munja 21:08 21.oktober 2023.

      vzev, potem bi vsi tisti, ki živijo v vrstnih hišah in v blokih, že zdavnaj pomrli. Vsega se navadiš, če nimaš druge možnosti. Pomisli, če bi vse te ljudi, ki živijo blokih razselil v hiše, bi bila Slovenija nekajkrat premajhna.

    • vzev 09:10 22.oktober 2023.

      @munja, saj sem napisal, da jaz rajši vidim. Razumem, da je nekaterim všeč življenje v bloku. Meni je to muka. In isto mi je izredno moteče, če nimam okoli hiše svobodo. Da bi prišel iz hiše pa imel 1 meter ...prikaži več vstran že soseda. Ne hvala. Ko je sosed prodajal zemljo sem jo kupil, samo zato, da se mi tam ne more kdo naseliti.

    • munja 13:45 22.oktober 2023.

      vzev, saj nisem rekel, da moraš živeti v bloku, samo enim drugo ne preostane. Tudi jaz živim v bloku, vendar je okoli blokov trava, 50 m stran gozd, sprehajalne poti, veliko zelenih površin, tako da preživiš, če moraš. Človek se ...prikaži več vsega navadi, če nima izbire.

  • Kmodri 22:59 21.oktober 2023.

    Edino prav! Taka naselja so vreča brez dna!

  • Grof 11:32 22.oktober 2023.

    Nobene kontrole, delavci spijo v bagrih, kamionarji si pišejo neodpeljane fure, delavci v glavnem ob lopatah z mobitelom v roki, nadzornik v bifeju ob pirovski flaši, lopovi kasirajo, požrtni funkcionarji pa v zahvalo pobirajo drobiž od le teh.

  • Avatar Leon
    Leon 14:14 21.oktober 2023.

    Kako bodo odgovorili v SDS ?

  • munja 15:05 21.oktober 2023.

    Jaz bi malo po zdravju povprašal tiste, ki so mnogo let delili denar določenim podjetjem za sanacijo oz. urejanje vodotokov in še česa in tiste, ki so ta denar - ogromno denarja - dobili, naredili pa nič!!! Ve se, kdo ...prikaži več je to bil, nihče pa dosedaj ni ukrepal.

  • www 13:39 21.oktober 2023.

    Bravo sarec. Tile poboznjakarji so res ene seronje. Samo na gofljah so aktivni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.