Slovenija
109977 ogledov

Odločitev je padla: Tako bo Mercator nagradil prodajalce, ki delajo

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nostradamus 18:22 18.marec 2020.

    lepo od mercatorja 30% je bolje kot nic a se vedno zelo malo glede na moznost okuzbe zdravstveni kader bo nagrajen 100% (si tudi zasluzi )a kje so vsi ostali v tej verigi skladica in delavci v njih verjetno delajo ...prikaži večjo vsaj 50% vec pa vozniki ki dostavljajo in vsi ostali?

    • enea 16:39 20.marec 2020.

      Kdo od zdravstvenih delavcev bo dobil 100% in na kakšni osnovi?

  • fowler 20:11 18.marec 2020.

    Glede na tarifne razrede v trgovinski kolektivni pogodbi, bo teh 30% več pri osnovni plači naneslo nekje 170 - 320€ več samo pri osnovi, odvisno od zahtevnosti dela... Lahko bi jim še malo dodatke ''popravili'', da končno tudi trgovci dobijo spodobno plačo...

  • Lenkalara 07:25 19.marec 2020.

    Na Slovenčevi je skladišče Mercator, kjer skladiščni delavci delajo po 12 ur. Delavci so brez zaščitnih mask, brez razkužil in brez tople vode. Na smeno je prbl. 100 ljudi, ki so primorani delati po 10, 12 ur. Ko delajo 10, ...prikaži več 12 ur so prisotni delavci obeh smen (dopoldanske in popoldanske) tako, da skupaj naenkrat dela 200 ljudi brez kakršne koli zaščite! Razmak pri delu 1.5m ni mogoč, zaradi načina dela. Delavci zbolevajo a v Mercatorju ne storijo ničesar. Naj prosim že nekdo nekaj ukrene!

  • maresem 11:22 19.marec 2020.

    Itak je Mercator daleč najslabši plačnik delavcev, tako da je to bolj slaba tolažba, bolje pato, kot nič.

    • Majazmaja 11:48 19.marec 2020.

      Ja, res je. Znanka dela v Mercatorju in ji je država morala doplačevati do najnižje plače. Rekla je, da imajo najvišje plače v Eurospinu in Hoferju, ampak tja pa ne bi šla nikoli, ker 'tam bi morala delat, v Mercatorju ...prikaži več sem pa malo na sadju, malo na avtomatskih blagajnah in mine 8 ur.' Pa vsak mesec na bolniški, 'ker popoldan pa res ni cool delat, sploh če je lepo vreme.'

    • maresem 12:19 19.marec 2020.

      @Majazmaja, tudi jaz poznam zelo dobro razmere v M. Ponekod je morda tako, kot si opisala, ni pa to pravilo, spet odviosno od vodje. Morda pa drži, da M. ne terorizira tako silovito svojih delavk, kot drugi trgovci - zakaj? ...prikaži več Ker se bojijo, da bodo še te izgubili ker so podhranjeni,še bolj kot Slovenska vojska.

  • fasader56 10:17 19.marec 2020.

    Dokler ne bodo res strogo kaznovani,se bodo požvižgali na odloke............

  • maresem 19:13 18.marec 2020.

    uuuuuuuuuuu...... saj ni res, pa je

  • mimika 21:11 18.marec 2020.

    samo da veste, to je sprejela vlada in ne Mercator

  • Pepe007 10:06 19.marec 2020.

    Rešitev je na dlani. Ne hodite v trgovine, pa ljudem ne bo treba delati.

  • maresem 14:43 19.marec 2020.

    No, danes so nagrajeni še s podaljšanjem delovnega časa, tako da boste lahko hodili po vsak poper posebej v trgovino. Najbolje da bi bilo odprto 24ur. Ko jebe trgovke in trgovce. Res prijazen odnos. Bljak.

  • leydi 13:42 19.marec 2020.

    Pozdravljeni ponudba za posojilo med zasebnimi resnimi v 72 urah.Dajem resna in zanesljiva zasebna posojila v razponu od 2.000 € do 10.000.000 € s stopnjo 2%. Če vas to zanima, me kontaktirajte po mojem e-pošti: marialeydi06@gmail.com 

  • leydi 13:43 19.marec 2020.

    Pozdravljeni ponudba za posojilo med zasebnimi resnimi v 72 urah.Dajem resna in zanesljiva zasebna posojila v razponu od 2.000 € do 10.000.000 € s stopnjo 2%. Če vas to zanima, me kontaktirajte po mojem e-pošti: marialeydi06@gmail.com 

  • Gandolf 21:04 19.marec 2020.

    Barabinski Mercator je hotel izigrati konkurenco. Vsi trgovci so sprejeli skrajšan delavnik samo Mercator se ni dal. Pač živijo v svojem prepričanju stare slave in pomembnosti. VSI ALI POD ENAKIMI POGOJI .Kršitelju kazen!

  • dean58 19:07 19.marec 2020.

    Mueller in DM tudi prodajata veliko hrane, zakaj bi morala biti zaprta? Ali vsi ali pa nic. Po moje najbolje nic, ampak ne mores zdaj enim dovolit, enim pa ne. Leclerc in Mercator imta isto pol stvari v trgovini nezivilskih.

  • Avatar Arkvilla
    Arkvilla 00:08 19.marec 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.