Slovenija
992 ogledov

Odprl je možnost večnega življenja po smrti

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • darefoks 07:55 09.april 2023.

    ha ha pravljice

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 10:36 09.april 2023.

    Zakaj nam bog ze v osnovi ni tega omogocil, ce nas ima rad in je vsemogocen?

  • Avatar karjola
    karjola 08:25 09.april 2023.

    Ne bit tolko nadrkani. Dejte ločit vero in cerkev. Velika noč je lep praznik. Bodimo strpni do naših bližnjih ne glede na vero in politično pripadnost. Jaz mojega prepričanja nobenemu ne vsiljujem. To kar sveto pismo piše je pač neka ...prikaži več razlaga nekega dogodka ki si go ljudje niso znali obrazložiti in so ga imeli za čudež. Konec koncev se dogaja da ljudje ki so medicinsko mrtvi se zbudijo. .... lepe praznike vam želim.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 07:36 09.april 2023.

    Vedno pišete samo o Kristusu, zakaj nikoli nič ne pišete o njegovih bratih in sestrah, tudi oni so od istega očeta in mame, verjetno tudi z kakšnimi DNK energijami zdravilcev ?

  • Idioti 17:39 09.april 2023.

    Quanto kosta ?

  • Avatar NickMason
    NickMason 17:55 09.april 2023.

    Tisti ki ne sprejmete odgovornost za svoja dejanja,se pa tolažite z nekimi verami,ampak nič to ne pomaga.Edino na svetu kar obstaja je karma in kakor boš živel tako boš imel.

  • Avatar MS
    MS 09:54 09.april 2023.

    Po verovanju kristjanov je Jezus premagal smrt, ljudem pa odprl možnost, da so po smrti deležni večnega življenja!

  • Boschtjan Zupanchich 07:28 09.april 2023.

    Ne, ni samo odprl možnost Večnega Življenja širši množici duhov , kot smo mi , trenutno tukaj inkarnirani na tem Njegovem planetku, Temveč je tudi drugim angelskim duhovom omogočil možnost doseganja Božjega Otroštva, ter hkrati tudi Rešil materijalni del Vesolja. ...prikaži več Tako Pomembna je bila Njegova Inkarnacija za Celotno materijalno in duhovno Stvarstvo, ker je bil nadaljni obstoj materijalnega Vesolja že vprašljiv !!! ! !!! Ampak vatikanski zblojenci itak nimajo pojma o tem. Mir naj vam Bo.

    • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 10:38 09.april 2023.

      Bog ima otrostvo? Torej se je rodil in bo umrl? Ali pa je ze umrl?

    • Avatar oven
      oven 11:02 09.april 2023.

      A tisti, ki so živeli prej, pa nimajo možnosti večnega življenja? Je to pošteno?

    • Boschtjan Zupanchich 12:44 09.april 2023.

      Batom , malo narobe si razumel, ke sem malo slabo razložil : Bog ponuje Božje otroštvo vsem tistim, ki hočejo postati Njegovi otroci namesto Satanovi otroci.

    • Boschtjan Zupanchich 12:46 09.april 2023.

      Oven : Pred tem je bilo Večno Življenje težje dostopno, še težje pa je bilo dostopno Božje Otroštvo. In, da so bile te težave odpravljene, je celo On sam prišel pokazati , da je tudi to izvedljivo.

    • Idioti 17:41 09.april 2023.

      Ti a majo v Polju računalniški tečaj , pa si se tipkovnice dočepu !

    • Boschtjan Zupanchich 21:56 10.april 2023.

      "Idioti" , imaš vsaj pravilno ime ... ker očitno ti ni nič jasno kar sem razložil..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.