Slovenija
71 ogledov

Odpuščal in zapravljal bi hkrati

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • graff 09:41 18.oktober 2013.

    V NLB so zaposleni čalni uprav, skladov, vodje oddelkov, šefi in njihove žene, otroci, svaki, svakinje in drugo sorodstvo ter prijatelji. Kaj pa oni, jih bo kdo odpustil ali ugotovil višek pri njih????? Pri vseh packarijah od Frankfurtske NLB naprej????

  • privat 08:22 18.oktober 2013.

    odpuščanaja se morajo zgoditi...ja to je žalostno!! Za vse to so krivi nekateri posamezniki ,ki so nas vodili v to! te posameznike lahko naštejemo in tudi preganjamo!

  • tralala 08:24 18.oktober 2013.

    Očitno v Sloveniji res ni nikogar, ki bi bil sposoben 'naterati' kuro, da ponovno nosi zlata jajca, kot jih 15 let je.

  • Jose Bulgaras 07:37 18.oktober 2013.

    ene najbolših odločitev je bila,da sem zaprl račun v NLB. Lp

  • dragec 07:58 18.oktober 2013.

    Še najboljše - likvidacija banke!!!

  • suzana.kos 08:02 18.oktober 2013.

    mene pa zanima, katere so te "nove vrednote banke", ki bi jih komunicirali skozi prenovo grafične podobe, torej osveženo barvo itd... so izgubili kompas, res!

  • brencl 08:58 18.oktober 2013.

    Ne pretiravaj - kraja, odpuščanje in uničevanje gospodarstva se je začelo že kmalu po osamosvojitvi! Pravljica o zlatih jajcih pa je vzdržala, ker se je zaradi embarga lahko večinoma pisalo samo lepo!

  • sprehajalec 09:23 18.oktober 2013.

    "spremembo percepcije blagovne znamke NLB za promocijo novih vrednot banke"Tale stavek je po domače povedano megla in en ljubljanski prodajalec megle stoji za njim. Preverjeno pa je to način, da se cukne nekaj denarčka iz firme. Na tole ...prikaži več naj bo pozoren DURS ne pa na par oštirjev, ki štrikajo dan z dnem.

  • mph 10:09 18.oktober 2013.

    Temu pa nekdo res dobro ščiti hrbet ....

  • sivka 10:24 18.oktober 2013.

    letos sem naredil štiri dobre stvari: zaprl TRR, dvignil dodatno pok. zavarovanje, odpovedal Delo in ta teden še Finance. Adijo!

  • MacekMuri 12:27 18.oktober 2013.

    ...nikjer na svetu kaj takega ni mogoče...moja dežela Slovenija. Sama legalna lopovščina.

  • skam 13:10 18.oktober 2013.

    Dajte tega telebana že enkrat zamenjati prvo ko je prišel na položaj je zahteval boljši avto in taki naj vodijo banke.

  • francek 14:39 18.oktober 2013.

    Za promocijo novih vrednot banke???? verjetno misli na ocenitev banke po stres testu, blefer, nam bodo ponudili novo ime banke nnnnnnnnnnnnnnnnlb?

  • ac-dc 15:22 18.oktober 2013.

    Že na faci mu piše, da je baraba.

  • Maty 08:47 18.oktober 2013.

    Narobe svet ali idiotizem, bi lahko temu rekli. Vodilni totalno nesposobni, da bi vodili podjetje, napravijo strašanske izgube, potem pa začnejo "šparati" pri najnižjem delu zaposlenih. Če je podjetje v izgubi je kriv tisti, ki ga vodi. Tistega bi bilo ...prikaži več treba zamenjati. Še vedno razmišljanje iz "starih" časov. V tujini se to ne dogaja. Dokler bo vladala takšna "logika", nam ne bo šlo dobro. Kaj pomaga, da država banki da ne vem koiko miljonov, ča pa na vodilnih mestih ostajajo ljudje, ki niso sposobni voditi. Ne more pa biti vsak za vse. Tudi kirurgi vsi nismo, pa kaj.

  • Žurnalist20 10:06 18.oktober 2013.

    Pred petimi leti ko sem iskal kredit, so mi kljub temu, da sem bil njihov komintent več kot 20 let naračunali najdražjega.Pač sem jih zapustil in šel drugam. Boli pa to, da bomo njihove barabije plačevali mi in te ...prikaži več barabije se še kar nadaljujejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.