Avto
73 ogledov

Odslej pri obnovi cest le še na navzgor, obljublja država

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 2trj7h+ea23myhhpzsg4 15:12 28.januar 2016.

    A da se bomo končno znebili dveh semaforjev na glavni cesti v razmaku parih kilometrov? Sem mislil da more cesta nekoga najprej požreti, preden se kam premakne...

  • Bogdan Bogi-g 17:11 28.januar 2016.

    POJDITE SE PELJATI IZ ZAGORJA ČEZ PODKUM V SOPOTO ALI NA LITIJO PA BOSTE VIDELI KAKA JE TA CESTA.IN SAM SE PREPRIČATE KAM JE ŠEL DENAR ZA CESTE.PO SLOVENIJI SO OBUPNE CESTE MI PA DENAR DAJEMO ZA CESTE PA NIČ.

  • patron 13:20 28.januar 2016.

    cent na cent, miljoni, upam, da ne bojo poniknili.....v žepe lopovov.....

  • h3o 13:21 28.januar 2016.

    denar gre vedno v žepe nikoli na dinos

  • KOJAK 13:50 28.januar 2016.

    Za železnice... ja vem ONLY IN SLOVENIA!

  • Lavdan 17:13 28.januar 2016.

    Zakaj bi se vračal, kar tam ostani, pa boste lahko vsi veseli.

  • stilist 15:54 28.januar 2016.

    Mislim, da bom kar opravil z družino dva izleta na mesec v Avstrijo, pa bo zadoščeno vsem. Žena in otroci bodo veseli za izlet, jaz pa vesel, ker nisem prispeval za v jamo brez dna.

  • JT_Thomas 13:26 28.januar 2016.

    KAM PA GRE DENAR, KI GA PLAČUJEMO PRI REGISTRACIJI ZA CESTNINO? NI-NI - kot je že znano v naši državi.... In ISTO SE BO ZGODILO S TEM TAKO IMENOVANIM BENCISKIM EUROM (ker vemo, da ne bo samo cent.).

  • Avatar Leon
    Leon 19:33 28.januar 2016.

    Vprašam vas ,koliko krat so policaji napisali kazenski predlog zoper vzderževalca cest ? Zakaj pa ne ? Zato ker so jim tako naročili šefi zoper katere so štrajkali in so jim sedaj iz enakih razlogov ugodili. Toliko vsem ,ki ste ...prikaži več podpirali policijski štrajk.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.