Slovenija
16449 ogledov

Odstopili direktor, strokovni direktor in pomočnica direktorja za zdravstveno nego

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 13:44 15.september 2022.

    Glede na to, kar počnejo z ljudmi zaradi vsiljevanja cepljenja, je ta zadeva "pičkin dim"...Vsaj ubili niso nikogar..

    • Ender3 14:02 15.september 2022.

      luckyss 👍zaradi smrti Katje ni nihče odgovarjal, mesec dni smo čakali strokovno ugotovitev. In akterji brez odgovornosti še vedno zasedajo svoja delovna mesta. Loredan je, vsaj hitro ukrepal za razliko od hrvaškega Beroša, ki je smrt novinarja Matijaniča elegantno relativiziral ...prikaži več in zaščitil odgovornost stroke.

    • dani5 20:01 15.september 2022.

      Bele halje imajo imuniteto. Licenca jim pa velja tako dolgo, dokler predpisujejo farmamacijske drkge.

    • dani5 20:02 15.september 2022.

      farmamafijske droge

  • lojs 13:32 15.september 2022.

    preveč imajo dela, zgodi se, da napačnega pokoplješ, sicer pa kar se tiče pozabljenega orodja pri operacijah in ostali šlamastiki ... ljudje so, zmotijo se, jebi ga, odstop je pa najlažji izmik odgovornosti, ki pri nas še ni prišla na ...prikaži več seznam pomembnih kompetenc ... zasebna praksa še nekaj let potem pa visoka penzija ... da ne govorimo o ZALOGI!

  • mph2 13:37 15.september 2022.

    Grozen dogodek ampak kakšna bedarija, kaj ima veze direktor, če se je nek zdravnik ali sestra zmotil, ko je klical svojce? Halo. Naj potem še minister odstopi, ker je še nad direktorjem. Nekaj drugega bi bilo, če je odgovoren, da ...prikaži več ni omogočil npr. izobraževanja kadra ali kaj takega.

    • Ender3 13:52 15.september 2022.

      mph2 po tej logiki bi moral odstopiti še premier in vlada, al kaj ?

    • Avatar jate
      jate 15:52 15.september 2022.

      tukaj delno nosijo svojo težo tudi svojci,a jim je težko priti potrdit ,da gre dejanski za njihovega člana?

    • mph2 11:14 16.september 2022.

      @ender3, preberi še enkrat moj post. Napisal sem minister, ker je ta takoj izjavil, da bo zahteval odstop direktorja, ... zato sem napisal naj potem še sam, ker je posredno tudi sam kriv, če je direktor. Meni je bedarija za ...prikaži več oba. Glede na vse napake, ki so vse strokovne narave, ajde, strokovni in glavna sestra, zagotovo pa tisti, ki so neposredno vodje.

    • mph2 11:15 16.september 2022.

      @jate, po mojem največjo krivdo nosijo v domu, da pošljejo ven pacienta brez točne oznake. Kako neki pa potem pri njih delijo terapijo in podobno?

    • Avatar jate
      jate 16:34 16.september 2022.

      mph2 ok,pa vendarle a tebe če bi klicali in ti javili da ti je recimo oče umrl ,kaj bi samo rekel ok in šel rihtat pogreb brez da vidiš če je res tvoj oče???res ne razumem teh svojcev,pa saj je ...prikaži več to nazadnje njihov ljubljeni najdražji član...saj veš v domu so samo številke briga njih...tu so me svojci razočarali prej kot dom ali bolnica.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 13:15 15.september 2022.

    To je nemogoče, da se je zgodilo najboljšim ranocelnikom v najboljši bolnišnici v Sloveniji! Kaj pa pravi dr.mag. prim. Urška ??

    • Ender3 14:05 15.september 2022.

      bobnar53 tišina je, Urška pa je, še vedno specializantka int.medicine.

    • dani5 20:04 15.september 2022.

      Pa bananjam, bo kak nov posnetek.

  • bobubob 13:18 15.september 2022.

    Sem spet upal, da so jih stisnili zaradi zastrupljanja z Remdesivirjem. In vsiljevanja strupov oz. 'cepiv', kot se temu v današnjem novoreku mora reči... Ampak končno tudi Capona niso zgrabili zaradi njegovih umorov, temveč zaradi 'blažjih' barabij.....

  • bdd536ec9b3386d2c4ee75e6eca84d4c76c24358 14:12 15.september 2022.

    Ko pa se zdravstvo privatizira pred našimi očmi mu je pa vse okej.

  • borut08 15:15 15.september 2022.

    In tako je tudi prav!Bom moral tudi jaz aktivirati Ministerstvo za zdravstvo oz.ministra,Policijo itd..in premagati strah ter ustrahovanja,da pridemo na dan in do dna zadevi katere je bila politično motivirana in sicer so mi leta 2012 načrtno uničili transplantirano ledvico ...prikaži več v UKC.LJ, da bi me ustrahovali,utišali itd..ker sem kritičen do politike-kov in njenih kriminalnih dejanj in sistema in nisem del ekipe.

  • Avatar _lolekbolek_
    _lolekbolek_ 15:14 15.september 2022.

    Mogoče so zaposleni v bolnici imeli uvodni plesni trening, kot priprave na kovid šarado, pa so malo zafknili, zgodi se....

  • lojs 21:14 15.september 2022.

    zdej te odstope lahko gledamo kot neko pranje slaber vesti, ki jo imajo ko nosilci objektivene odgovornosti ,,, to gre v nedogled ... tudi drugr, če bodo sprejeli to kot izgovor za častni odstop , ja to je pač vse ...prikaži več poprej skalkuliranu oz. pripravljeno, potem pa samo še izvjalec ... ta zakonodaja ni tako enostavna , morš jo pa preučit, če si natakih položajih

  • rd2dmk2 16:39 15.september 2022.

    odstop ! in kaj potem ! pozaba ... mogoče še celo odpravnina. mastna. zabeljena. čez tri mesece pa služba v privatem sektorju.. a bi se kdo vprašal nekaj takega. obstajajo neki varnostni inžinerji za varnost pri delu. pa malo preverite ...prikaži veče kakšne so kazni zanje. ja dobi plačo, ampak če pošlje pijanega delavca za volan je pa kazen. in tukaj direktorji, ki bo morali poskrbet, da se uvede in tudi izvaja sistem, ki bi take stvari preprečil.

    • rd2dmk2 16:42 15.september 2022.

      da nadaljujem. omenjeno je bilo da osebi nista bili pravilno "označeni". kaj če bi obe poslali na operacijo enemu gre noga, drugemu gre stran roka. pa si predstavljate ko bi se zbudila iz narkoze.. pa recimo ne stara 100 let ...prikaži več in če pri malo močeh. verjemte, da bi tisto v Izoli lahko izgledal kot mačji kašelj..če bi a pravima dvema zamešal rezanje.

  • ico8 12:47 15.september 2022.

    Mislim, da se je za v.d. direktorja ze prijavil najbolj znani celjski vsestrankarski kahlonosec!

    • Ender3 14:07 15.september 2022.

      jok, ta nima veze s celjsko bolnišnico, 😊

    • luccifer 17:35 15.september 2022.

      Tudi minister mora odstopit in podpredsednik vlade tudi, pa minister tudi, a sem ga ze omenil, pa podpredsednik vlade tudi, a sem ga ze omenil.

    • ico8 18:14 15.september 2022.

      luci, zakaj pa 2 "podprecednika" vlade in ne rajsi samo en precenjeni prvi glavni v jati!?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.