Vizita za živali /vizita-za-zivali/novice
3773 ogledov

Odstrel 132 medvedov in 10 volkov

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 15:18 14.december 2017.

    V vladi so tudi z odstrel delajo večjo škodo kot pa medvedi in volkovi skupaj.

  • Jožef Koprivnikar 15:44 14.december 2017.

    Modriportal Še malo pa bodo groženi planinci, tisti ki prečkajo gozdove iz šol in še kje; preveč jih je in pika.Kako velika je Francija pa jih imajo le nekaj deset.Najboljše da te zverine prevladajo, mi pa bomo zapreti in gledali ...prikaži veči kajo pobijajo ovce, uničujejo čebelnjake ter še kaj.

  • banja 22:46 14.december 2017.

    Ko sem bral članek, sem kar slutil, da bo v komentarjih tak odziv. Na planetu je glavni človek in glavno je varovanje človeka. Seveda takih živali ne smemo iztrebiti, ampak jih odstreliti toliko, da ne ogrožajo ljudi. Če bi se ...prikaži več populacija medvedov (v Sloveniji) razpasla v tisoče, bi postal glavni medved. Bi morali pač odstreljevati ljudi. Mislim, da niste normalni. Žival postavljati pred človeka! Vsak pa ubije nedolžnega komarja, ki ga piči.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 11:38 15.december 2017.

    odstreli so bili vedno in še bodo ,jih je krepko preveč,pa bodo klobasice pa golaži

  • Tomii Tomo 17:11 14.december 2017.

    Če majo lovci kaj v hlačah naj grejo s puškami raje v parlament nardit red kot pa pobijat nedolžne plemenite živali.

  • Ana Poličnik 17:02 14.december 2017.

    Zgrožena nad odločitvijo vlade!

  • Ledena 20:21 14.december 2017.

    Prekleti prasci retardirani.Upam,da pocrkajo v najvecjih mukah tisti gnoji,ki so to dolocili. Ljudi je prevec,totalen overpopulation,hocejo pa ubit uboge nedolzne medvede.Pizda jim matrna,naj raje zajezijo razmnozevanje folka,sploh crnuhov in muslicev,ki so kot podgane.Naravna selekcija poskrbi za zivali,sadisticni in krvi zeljan ...prikaži več folk pa jih hoce pobit.Torej jaz dolocam, da je treba pobit naso sorefukano gnilo vlado.Boljse njih,kot nic krive medvede.Kaj se grejo ti vladniki neke bogove.Mrss

    • banja 22:48 14.december 2017.

      Medvedi so precej bolj kulturni kot ti. Še celo volkovi te prekašajo.

    • Ledena 22:51 14.december 2017.

      Zelo se sekiram glede tega.Zivali so najbolj plemenita bitja,butara. In ce ze o kulturi:normalen in kulturen clovek ne bo pobijal medvedov.Pa ne mi vec pisat.Hvala.

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:52 16.december 2017.

      Medo pri nas žal nima naravnega sovražnika,kar po svoje opravičuje odstrel!Ne želim si pa biti v koži prebivalcev,ki zjutraj namesto soseda srečajo medota?Fršlok bi me,pa ne samo mene tudi druge?

    • Ledena 11:48 16.december 2017.

      Ne mi vsiljevat mnenja.Zival nima v sebi zla,clovek ga ima.Clovek ubija zaradi egoizma in zelje po uzivanju ob ubijanju zivali,zival zaradi hrane.Poznam (na zalost,nehote)veliko lovcev.En ni normalen.Pijanci,psihici,brez bilokaksnega obcutka za bilokaj.Obstajajo druge variante,ne pobijanje.Bi potemtakem trebalo tricetrt nigerov pobit da ...prikaži več zatremo v Afriki lakoto.Logicno?

  • Modriportal 15:20 14.december 2017.

    Ko bodo pa vsi odstreljeni in jih v naravnem okolju ne bo več, bomo pa jokal in jih uvažal. Številke zs odtrel so po moji, resda laični presoji, škodljive... Zakaj se ne bi uredil na nekem območju kakšen rezervat, kjer ...prikaži več bi bili pod nadzorom in še vedno v naravnem okolju? Še vedno se mi zdi ta opcija boljša, kot pa vsako leto 1koraj 150 odstrelov. Ne znamo ceniti naravnih danosti, pa tudi živečih ljudi ne.... Jokati ko je prepozno, pa ne pomaga...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.