Slovenija
86 ogledov

Odziv UKC: "Žal nam je, da je imela slabo izkušnjo"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:53 03.oktober 2016.

    In kaj menijo varuhinja človekovih pravic in varuh pacientovih pravic ? Koliko jih letno umre zaradi zdravniških napak ? Prebral sem zapis dr. Robide ! Strah me je biti pacient v Sloveniji.

  • stanko75 18:03 03.oktober 2016.

    Ravno danes sem bil v UKC na kontroli. V tisti uri in pol ko sem čakal na pregled sta prišli dve jezni pacientki ki sta dobili napačen datum za pregled. Očitno se jim to pogosto dogaja

  • primorka 21:27 03.oktober 2016.

    Ta dr. ,ki si sploh ne zasluži tega naziva, je bila: 'Končno bo ta rit pri miru, da lahko dokončam poseg v miru, " močno dvomim, da je gospa dobila anestezijo, ker če bi jo ne bi čutila niti najmanjše ...prikaži več bolčine. Če ima "dr." dolgoletno prakso, še ne pomeni,da zna opravljat svoje delo. Očitno ima delovno dobo, nima pa znanja. Sedaj pa bojo uporabljali vse mogoče izgovore, na koncu pa krivdo naprtili pacientki. Gospa, jaz upam,da jim ne boste oprostila tega in upam, da se boste obrnila na varuhinjo pacientovih pravic. Pa srečno !!!!

  • maresem 07:00 04.oktober 2016.

    Potem bi moral biti ti vsak dan.

  • dd 07:53 04.oktober 2016.

    Ja, spet so pacienti vsega sami krivi, pa čakalne vrste, pa naročanja... Zdravniki pa se res "nikoli ne motijo".Absurdna izjava; "Pacientka je med posegom postala nemirna." Saj je imela konkreten vzrok za to!!!!

  • primorka 15:47 03.oktober 2016.

    SE POPOLNOMA STRINJAM Z VAMI.DOKTORJI SO TAKI IGRALCI, DA SE ZGROZIMO, KO UGOTOVIMO KAKO JIH NIČ NE BRIGA ZA NAS PACIENTE.TO OSEBNO IZKUŠNJO SMO OSEBNO DOŽIVELI. VARUHINJA PACIENTOVIH PRAVIC IMA ZELO VELIKO DELA Z NJIMI ZARADI NJIHOVIH NAPAK, KI JIH ...prikaži več SKUŠAJO PRIKRITI Z NJIHOVIMI BEDASTIMI IZGOVORI. NAPAKE SO TAKE,DA SE LAHKO PRIMEŠ ZA GLAVO !!!!!!!

  • dragec 16:35 03.oktober 2016.

    kdo ni človek,naj ga razčlovečijo

  • Vesoljec 22:34 03.oktober 2016.

    O tej pacientki ter tem posegu veste manj kot nič.A vam članek pride prav, da udrihate, ker ste prepolni negativne energije.

  • novispenjac 14:31 03.oktober 2016.

    Oprostite, ubili smo vas. Drugič bo bolje. Zakaj ljudje v Sloveniji mislijo, da se opravičiš in je vse ok, vse odpuščeno in pozabljeno, napake ni bilo??

  • manch 15:08 03.oktober 2016.

    Aja, ker je bila zdravnica "izkušena in letno opravi 150 posegov" je pa vse v redu?!KDO BO ODGOVARJAL??????

  • k0libri 18:20 03.oktober 2016.

    Vse je razvajeno in primitnov in se ne zna obnašati.

  • sweetdogs 14:51 03.oktober 2016.

    V Sloveniji zdravniki mislijo, da imajo še vedno status boga in se jih ne da iztožit. Praksa se k sreči spreminja tudi na tem področju. Tudi v belih haljah so strokovnjaki in šalabajzerji, kot v vseh drugih poklicih. Vendar zaradi ...prikaži več tistih v belih haljah lahko imaš trajne posledice.

  • asmas 19:28 03.oktober 2016.

    očitno bo treba ob vsakem obisku bolnišnice in ob vsakem posegu #bogov v belem# vzeti v roke mobilca in stvar snemati s predhodnim opozorilom,da se bo dogodek snemal.Me zanima katera idiotska dohtarca se bo upala kričati na pacienta

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.