Slovenija
406 ogledov

Ogenj v strehi zaradi oporoke

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nergač 17:08 02.maj 2016.

    Za nekatere ženske okoli 60 in čez je to kar dobra tržna niša in kar dosti jih je na ta način naredilo posel svojega življenja. Vmes so samo še malo zaigrale in zapele o ljubezni. Potem pa hitro v toplice, ...prikaži več na potovanja....da si "uboga reva" še malo "zdravja povrne."

  • dragec 13:20 02.maj 2016.

    Ali, daš jim sendvič in vodo, daš jim zastave in transparente, daš jih na avtobuse in jih na davkoplačevalske stroške pelješ na vrhovno sodišče i jim poveš, da kričijo janša...janša...janša.. To je manipulacija s starejšimi

  • kapibara 13:30 02.maj 2016.

    Škoda ker ljudje na tem področju niso za časa svojega življenja razumni- dojemljivo.. itd.. Jest sem mai prepozno dopovedal, dejstva,. Težko jih je dojela, ker je pač stae šeo3le: Po smrti boste vse dubli..RAZSODNI starši, še za časa življenja zberejo ...prikaži več dediče in jih obvsetijo O VSEM..Na to temo , je čudovita knjiga, očeta Majkl Q Foksa, ki ima naslov: Kako reven umreti.. Govori o tem, da ko si živ VSE razdaš, vidiš dedičle, kako uživajo v tvojem bogastvi (po smrti tega ne vidiš), za pogreb pa pustiš en ček, ki je NEUNOVČLJIV- na računu je NADA..

  • Lavdan 08:40 02.maj 2016.

    Pravdanje se lahko vleče leta in na koncu je največji "dedič" advokat.

  • Avatar čavez
    čavez 08:46 02.maj 2016.

    To je pa v Slovenski zakonodaji popolnoma preprosto, dementnega starčka pelješ pred notarja napišeš da ga boš enkrat na pol leta obiskal in njegovo premoženje je tvoje.Bolj bedne in lopovske zakonodaje ni nikjer na svetu.

  • malonaokoli 10:43 05.maj 2016.

    bo kar držalo, zato sem se vedno držal načela, kar bom sam ustvaril to bom imel in zato me nihče od sorodnikov ni razočaral, ker nisem nič pričakoval.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.