Avto
362 ogledov

Oglasna stihija nad vozniki in krajino

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • brencl47 13:27 20.april 2015.

    Znova smo priče prorežimskemu agitpropovskemu članku, ki v bistvu sam po sebi predstavlja stihijo in nasilje nad vozniki!Kdor se vozi po naših cestah vidi kako stihijsko nasilje nad vozniki in krajino predstavljajo novozgrajene ograje ob avtocestah. Človek dejansko dobi ...prikaži več občutek, da se vozi s plašnicami ob očeh skozi neprekinjen predor. Da drugih anomalij, ki so dejansko nasilje nad vozniki ne omenjam.

  • YaKo 18:19 20.april 2015.

    Itak, pa bo župan lahko šel na čevape, nje.

  • YaKo 18:21 20.april 2015.

    Namesto teh ograj bi pa lahko tretji pas naredili, je bistveno bolj potreben kot ograje. Proti gtupu bi bilo pa ceneje in lepše nasuti 3m visok hrib in ga posaditi z grmičevjem.

  • CharlySheen 19:49 20.april 2015.

    Reklamna skrpucala pred Kranjem so res odurna. Ce pa v kroziscu v njihovi blizinu zavijete v smeri Planeta Tus in Qlandije, pa si lahko oci spocijete na celem polju vrtickov in provizoricnih barak, a to ocitno moti le mene. Bi ...prikaži več si kak inpektor ali obcinar vzel kako minuto se za ta problem?

  • dragec 13:48 20.april 2015.

    Ebiga, kapitalizem slovenskega tipa

  • Skippy 14:41 20.april 2015.

    Pa kdo sploh gleda te oglase? Vozniki zagotovo ne. Ti raje gledajo v telefon. Koliko je sploh dejansko nesreč zaradi oglasov? Ne vidim, da bi zaradi tega nastala katera hujša.

  • vseimam 16:19 20.april 2015.

    Meni se zdi rešitev zelo enostavna. Uvesti davek na reklamne table.Recimo, kvadratni centimeter oglasne table 100€ za leto dni.Država in občine bi se precej opomogle. Bojim pa se, da bodo table zelo hitro izginile.

  • s.i.k. 16:23 20.april 2015.

    . v glavnem =nagrawžno. če bi bilo po moje, bi na mestu vsake table bilo posajeno drevo .

  • YaKo 18:22 20.april 2015.

    hrupu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.