Svet
26 ogledov

Ognjena drama v Calaisu

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 14:11 13.september 2016.

    "hvala" za brisanje, ampak moj komentar je vseeno dosegel svoj namen!

  • maresem 14:13 13.september 2016.

    Fuzelj si ti in tvoja toplovodna scena.

  • nergač 12:27 13.september 2016.

    :-) Na koncu lahko še najbolj neverjetne šale postanejo resnica. Kdo si je svoj čas predstavljal mejo na Kolpi? Kdo si je predstavljal, da bodo čez evropske države korakale trume mladih arabcev brez prave identifikacije in pod varstvom evropskih policij ...prikaži več ob negodovanju svojega prebivalstva?

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 21:39 13.september 2016.

    S tistim denarjem, kot ga zapravijo migranti za potovanje v Veliko Britanijo, bi lahko šli na križarjenje z ladjo in na koncu ostali v Veliki Britaniji. Je pa pozitivno to, da ko bodo migranti v VB, to ne bo več problem EU!

  • nergač 09:35 13.september 2016.

    Zakaj imajo v Franciji policijo? A nad temi migranti nima pristojnosti ali po navodilih dovoljuje, da počnejo po Calaisu kar se jim zahoče?

  • Pepe007 09:51 13.september 2016.

    Franciji je v interesu, da migranti ilegalno izginejo v VB. Obstaja seveda vprašanje, kaj dela EU komisija v smislu svobodnega prometa. Imamo komisarko, ki skrbi zato.

  • sprehajalec 10:59 13.september 2016.

    Slovenija mora paziti, da ne bo takšna Džungla nastala nekoč na Šentilju. Z nekaj deset tisočimi. Zakaj se nihče ne loti tega problema in se po Franciji očitno lahko sprehajaš povsem zakonito brez vseh papirjev meni ne bo nikoli jasno. ...prikaži več Ker mene bo policaj oglobil, če se ne bom mogel izkazati z osebno izkaznico.

  • antares 11:23 13.september 2016.

    Naj si tovornjakarji namestijo spredaj odbijače kot jih imajo v Avstraliji pa samo gas.

  • stanekos 11:59 13.september 2016.

    Tvoja krvoločnost in primitivnost se prav nič ne razlikujeta od teh padalcev.

  • stanekos 12:19 13.september 2016.

    Ha, ha, a se šališ? A ker ima 6 glasov fuzlov, je glas ljudstva? Šaljivec

  • McBobo 18:26 13.september 2016.

    Zakaj imamo vojsko, policijo? Zato, da se redijo na naš evropejski račun? Razpad sistema je neizbežen.

  • alibaba 20:09 13.september 2016.

    Mene bi pa zaprl ,potem pa še oglobili.

  • nergač 12:06 13.september 2016.

    Bojim se, da on pomeni kar glas ljudstva, saj je najbolje ocenjeni post (v nekem trenutku vsaj). Tvoja pripomba je torej lahko naslovljena na ljudstvo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.