Zdravje /zdravje/aktualno
17381 ogledov

Slutnje so se uresničile: Ogromen skok okužb, dosegli nov mejnik

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:02 18.januar 2022.

    13.803 testov???? Že pred letom ko so imeli 3000 testov dnevno za pregledati je bilo govora o višku laboratorijskih zmogljivosti in pregorelosti laboratorijskega osebja. In zdaj naj verjamem da so te številke realne? Ah bejzte no! Butale!

  • Skipi 10:24 18.januar 2022.

    Dokler so številke v bonici normalne je vse to samo eno novinarsko sr.... Kot da ni nobenih drugih novic v svetu.

    • jakec1575 10:36 18.januar 2022.

      nis normlane. drugi programi sotijo v 2/3. Od ortopedije do rakavih bolnikov. necepljeni ne stekate, da bo umrljivost zaradi covid obremenitve se veliko vecja, ker ne bomo naslovili drugih zdravstvenih tezav. slovensko zdravstvo je kakrsno je. zmore kolikor zmore. Svetujem ...prikaži več vsaj 1 do 2 pfizer vakcinaciji za lazje prebolevanje. Od vseh se je pfizer izkazal z najmanj stranskimi ucinki.

    • Ender3 12:11 18.januar 2022.

      jakec1575 smešiš se, kot tisti iz posvetovalne skupine. Pfeizeristi, počakajte še, na zapoznele škodljive učinke, ki sledijo. Svetujem, da se čim večkrat cepite, da bodo posledice večje in hujše.

  • popokatopetl 10:13 18.januar 2022.

    Bo pač treba omikron presmrkat.

    • jakec1575 10:37 18.januar 2022.

      loto listek. Res je omicron je veliko blazji. a so primeri v hospitalizaciji.

    • Ender3 12:19 18.januar 2022.

      jakec1575, primerki tvojega tipa so tudi na psihiatriji, covidpsihoza pušča posledice..

  • Avatar _lolekbolek
    _lolekbolek 14:55 18.januar 2022.

    Jaz sem pred dvema tednoma bil pozitiven na PCR-ju, en dan smrkal in sem eden izmed redkih 99%+ preživelih, pa me zanima, kje se lahko prijavim za invalidnino in sprejem k predsedniku s častno gardo?

  • Pišmevuh 11:40 18.januar 2022.

    Turek iz BioNtecha že vgrajuje novi sev v cepiva.

  • Avatar _lolekbolek
    _lolekbolek 13:07 18.januar 2022.

    Mejnik na mejnik, parcela.

  • Avatar lopov
    lopov 11:46 18.januar 2022.

    jaz se cepim Vsake pol ure ...do večera ... Z ... ASTRA SLJIVOVICA ...DELUJE

  • jakec1575 10:12 18.januar 2022.

    Vedno manj bo necepljenih. Vedno znova zvem za kakega pod 50, ki je necepljen umrl. potem se cela njegova druzina cepi. Sicer cepivo proti omicronu ni niti 50% ucinkovito, a lepo doma prebolis. kar je zame dovolj. Stranski ucinki cepiv ...prikaži več so, a v vecini zacasni. Nekaj je sicer dolgotrajnesih in mislim, da bi jih morali bolje nasloviti kot s trenutnim zakonom. a te stevilke so majhne. Zal slovenska vlada ni sledila stroki pri vektorskih cepivih in sta morali umreti 2 mladi zenski. to je obsojanja vr

    • jakec1575 10:13 18.januar 2022.

      vredno. Zal odgovornosti za to nikoli od akterjev ne bo nikoli nosil. Pa tako malo je bilo potrebno. prebrati tuje odlocitve in studije. Ja vlada je kriva s kratkim rokom uveljavljanja pct in s tem prisilila mlade, da se cepijo ...prikaži več z janssenom. da bi bili svobodni. Vlada je sprejela te ukrepe. Medtem ko je bilo ze vsaj 3 mesece jasno, da mladih zensk ne cepimo z vektorskimi cepivi.

    • evelux 10:55 18.januar 2022.

      Jakec 1575 še cepljeni ti tega kar si napisal ne verjamemo.... nas je 5 v familiji pa 4 fasali boljse da ne pisem dokaj močno pa vsi cepljeni in mi sedaj ne pisi da ce nebi bili cepljeni bi verjetno ...prikaži več umrli ....bla bla bla

    • Ender3 12:30 18.januar 2022.

      evelux👍@jakec1575 piše tako, kot so mu naročili in plačali, svojega mnenja in izkušenj aktivisti, itak nimajo.

  • Lumpi 13:00 18.januar 2022.

    Tole prepričevanje eni drugih in obratno, ne vodi nikamor. Vsak bo zagovarjal svoje stališče. Nekaj bo, vsaj tako kaže, opravil omikron in se bomo vrnili v približno normalno stanje, ali pa ne, zaradi novih sevov. Pa tudi v tem primeru ...prikaži veču bodo prepričanja ostala. Morda bi bilo bolje, da cepljeni odnehamo. Mogoče bodo tudi proticepilci, razen tistih, ki nujno potrebujejo dnevno dozo zmerjanja.

    • Ender3 21:12 18.januar 2022.

      Imamo neučinkovita cepiva, ki nam jih priporočajo in ponujajo, in imamo zdravilo, ki je učinkovito, a ga prepovedujejo uporabljati. Naj ponudijo oboje pa, da vidimo koga se bo potem prepričevalo. Težko je razumeti, da je ob tem zalaganju za zdravje ...prikaži več zemljanov, bolj pomemben denar in enormi dobički. In pod to je, podpisana ugrabljena znanost!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.