Slovenija
15 ogledov

Ogroženim na pomoč

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mkmorfius 09:08 06.november 2013.

    Mater kje mi živimo.... še v manj razvitih afriških državah ni tako slabo kot je trenutno pri nas. Socialno pomoč morjo vsi vračat medtem ko tajkunom ustanavlamo slabo banko, da bomo zopet MI državljani vračali TUDI NJIHOVE PUFE. BANDA...

  • mph 09:10 06.november 2013.

    Hmm.. ni mi jasno, zakaj potem tej "pomoči" ne rečejo raje posojilo.

  • realna 12:06 06.november 2013.

    socialna država moj k*****prej navaden kredit, isto kot če bi šel na banko. cilj je jasen-spravit ljudi ob vsezato da bo nekaj kretenov imelo drage avte in hiše, cel narod pa strada in živi ob minimalnih dohodkih.

  • mirko 12:23 06.november 2013.

    To je zopet voda na mlin Ljubljanskim feministkam, ki imajo otroka in ne marajo moškega poleg sebe. Vem pa točno kaj se dogaja pri statusu eno starševskih družin. V veliki večini take družine dejansko niso eno starševske, samo prijava ...prikaži več stalnega bivališča očeta in matere je različna. Gre se za tipično izkoriščanje ne funkcioniranja naše inšpekcijske službe, saj jih nihče ne preveri ali dejansko živijo razdvojeno.

  • mucek4 07:31 06.november 2013.

    Družina z dvema otrokoma brez prihodkov in brez premoženja (z zapitim dedcem in brezposelno mamo) do dobila 981€ mojega zasluženega denarja na mesec??? Žena, danes pusti službo, jaz začnem piti, od jutri naprej sva socialni problem (premoženja, razen 8 let ...prikaži več starega avtomobila nimava) in dobiva 981€ za spanje. Še 200, 300€ na mesec zaslužim na črno (kar ne bo težko ko bom cele dneve doma) in bom živel BOLJE kot sedaj ko delam.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.